UŞAK 15°C
Az Bulutlu

TUNÇ: BÖLÜNMEYECEĞİZ PARÇALANMAYACAĞIZ KORKMAYACAĞIZ300 Görüntüleme

kategorisinde, 12 Aralık 2016 - 21:44 tarihinde yayınlandı

Tunç, yaptığı yazılı açıklamada, İstanbul Beşiktaş’ta, Çevik Kuvvet Polislerimize ve vatandaşlarımıza yönelik yapılan terör saldırısında ne yazık ki yine onlarca cana kıyılmış ve yine geride gözü yaşlı aileler kalmıştır. Üzüntümüzü ifade etmek için kelimeler yetersiz kalmaktadır.

Bu hain saldırıyı yapan maşalar ve arkalarındaki savaş baronları şunu bilsinler ki, yaptıkları yanlarına kâr kalmayacaktır. Bu canlara kıyanlar hem bu dünyada hem de Rabbimin huzurunda hak ettikleri en büyük cezayı göreceklerdir.Bu eylemler neticesinde, maalesef, şehitlerimiz ve yaralılarımız vardır. Şehitlerimize Allah’tan (cc) Rahmet, yaralılarımıza Rabbimden acil şifalar diliyorum. Terörün, her türlü değeri ve ahlakı çiğneyen yüzünün en çirkin haline, İstanbul’da, bir kez daha şahit olduk. Türkiye ne zaman, geleceğe yönelik olumlu bir adım atsa, cevabı hemen, terör örgütleri eliyle kan, can, vahşet, kaos olarak önümüze gelmektedir. Son yıllarda defalarca yaşadığımız bu alçak saldırıyı yapan terör örgütünün adının ve yönteminin herhangi bir önemi yoktur. PKK’sıyla, DEAŞ’ıyla, FETÖ’süyle tüm terör örgütleri aynı amaç için ülkemize ve milletimize saldırmaktadır.
Ne Dolar’la, ne darbeyle, ne de terörle bize diz çöktüremeyecekler. Milletimiz aynı 15 Temmuz gecesi olduğu gibi yine birlik ve beraberlik içinde her türlü işgal girişimine göğsünü siper etmeye hazırdır.

Aziz Milletimiz bu savaştan da galip çıkacaktır.
Bölünmeyeceğiz, parçalanmayacağız, korkmayacağız.
Başaramayacaklar.
Allâh (cc) bizimledir” dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER