UŞAK 26°C
Az Bulutlu
Son Dakika Haberler

TÜRKİYE’NİN REKLAMA İHTİYACIMI VAR?5744 Görüntüleme

kategorisinde, 27 Nisan 2020 - 12:41 tarihinde yayınlandı

KAHPELİK

Bazen bizdeki muhalif sesleri duyunca tüylerim diken dilen oluyor. Bu kadar hain nesli biz ne ara yetiştirdik sorusu hakim oluyor beynimde.

Tamam, zaman zaman birbirimizi yeriz. Tamam, ülkeyi otoyollarla donatsak ” ama uzaya yol yok ” diyecek bir grup var, tamam, ağzınla kuş, bir başka yerinle fındık yakalasan bile; sakız orucu bozarmı sorusunu soracaklar var. Ama kardeşim, dünya bu corona belası ile uğraşırken biz içerideki ayaklı virüslerle boğuşur olduk yahu. Benim gibi bir liberali bile çileden çıkardınız.

TÜRKİYE’NİN REKLAMA İHTİYACIMI VAR??

• Türkiye’nin salgının başından itibaren aldığı önlemler, Bilim Kurulu’nun çalışmaları, sağlık çalışanlarının özverili mücadelesi ve toplumun sabırla verdiği destek Batı medyasının bile dikkatini çekerken..

• Türkiye hastalığın en yaygın görüldüğü İtalya, İspanya, İngiltere dahil 54 ülkeye test kiti, eldiven, dezenfektan, maske ve tıbbı malzeme yollarken…

• Tüm dünyada uçuşların durması nedeniyle değişik ülkelerden 60 bin yurttaşını ülkesine getirirken..

Dün, milli hasıla geliri 54 bin dolar ile Türkiye’den 5 kat daha fazla olan İsveç’ten Corona hastası bir vatandaşımızı getirince mi reklam yapmış olduk??

Dediğim gibi.. Kahpelik içimizde; coronada değil

Yeni bir haftaya girdik. Sağlık ve afiyet dilerim

Kardeşiniz Yavuz

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER