UŞAK 12°C
Çok Bulutlu

TÜVTÜRK RANDEVUSUZ MUAYENE YAPMAYACAKpost_views_covkl Görüntüleme

kategorisinde, 09 Aralık 2015 - 22:10 tarihinde yayınlandı
tüvtürk-muayene-durumu-sorgulama
Uşak’taki TÜVTÜRK gezici araç muayene istasyonu artık sadece randevu ile hizmet verecek
TÜVTÜRK’ün Türkiye genelinde sadece randevu ile araç kabul eden muayene istasyonlarına Uşak’taki gezici araç muayene istasyonu da dahil oluyor. Araç sahipleri, Uşak Gezici Araç Muayene İstasyonu için www.tuvturk.com.tr veya 0850 222 88 88 numaralı çağrı merkezinden randevu alabilecek.
TÜVTÜRK, araç muayene hizmetine erişimi kolaylaştıran ve araç sahiplerinin memnuniyetini artıran uygulamalarına devam ediyor. Türkiye genelinde sabit istasyonlarda uygulanan randevulu araç muayene hizmeti, artık gezici araç muayene istasyonları için de uygulanmaya başlandı. Bu kapsamda, Uşak’ta bulunan gezici araç muayene istasyonu da 30 Kasım’dan itibaren sadece randevu ile hizmet veriyor olacak.
TÜVTÜRK’ten yapılan açıklamada, sadece randevuyla hizmet veren sabit istasyonlarda muayene taleplerinin gün içinde eşit şekilde dağıldığı ve araç sahiplerinin istasyonlarda daha az beklediği belirtildi. Gezici istasyonlarda da hayata geçirilecek bu sistem ile müşteri memnuniyetinde de artış sağlanmasının hedeflendiği ifade edildi.
Araç sahipleri, gezici araç muayene istasyonlarında araçlarının muayenelerinin yanında, egzoz emisyon ölçümü hizmetini de alabiliyor.
Randevular ücretsiz.
Randevu almak isteyenler www.tuvturk.com.tr adresinden ücretsiz olarak istasyon yoğunluğuna göre talep ettikleri gün ve saat aralığı için randevularını alabiliyor. Ayrıca randevular, 0850 222 88 88 numaralı TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’nden veya sabit istasyonlardaki kiosklardan da ücretsiz alınabilmekte. Araç sahipleri, gezici araç muayene istasyonlarının programına TÜVTÜRK internet sitesinden de ulaşabiliyor.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER