UŞAK 14°C
Parçalı Bulutlu

UKHB’DE 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ PASTASIpost_views_couzl Görüntüleme

kategorisinde, 08 Ocak 2016 - 0:54 tarihinde yayınlandı

UKHB

Uşak İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, yaklaşan 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısıyla basın mensuplarına kahvaltı düzenleyerek, pasta kesti.

Uşak İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısıyla basın mensuplarına kahvaltı düzenleyerek, pasta kesti. Uşak Devlet Hastanesi toplantı salonunda düzenlenen etkinliğe Uşak İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yönetimi ve Uşak’ta görev yapan Ulusal ve yerel basının temsilcileri katıldı.
Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr.Yalçın ATLI etkinliğin açılışında yaptığı konuşmada; İlimizde önemli göreve yerine getiren, yerel ve ulusal medya temsilcileri halkımızın gözü, kulağı, sesi olmakta ve kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunmaktasınız. Uşak’ta hastanelerde sunulan sağlık hizmetlerinde değişim gerçekleştirebildiysek, halkımıza kaliteli hizmet yapabildiysek bunun en güçlü paydaşlarından biriside kuşkusuz basın mensubu arkadaşlarımızdır. Sizlerle göreve başladığımız 2012 yılından bu tarafa 3 yıl gibi bir süreci birlikte tamamladık. Samimi olarak herkese yaklaştığımız gibi, siz değerli basınımıza pozitif yaklaşım sergilemeye çalıştık. Sizlere Uşak’a ne için geldiğimizi ve hedeflerimizi anlatmak için gayret gösterdik. Aynı destek ve içtenliği sizlerden gördük bu nedenle samimiyetinize yürekten teşekkür ederiz. Çalışma arkadaşlarımızla bu hizmetin kutsallığını ve ne kadar yüce bir görev olduğunu idrak ederek çalışıyoruz. Bu görevi yaparken sizlerin desteğine ihtiyacımız olduğunu hep dile getirdik getirmeye de devam ediyoruz. Uşak Kamu Hastaneleri Birliği çalışanları olarak insanlara ayrım yapmadan din, dil, ırk gözetmeden gariban, zengin, fakir bunlara bakmadan aynı hak ve hukuk çerçevesinde eşit bir şekilde hedefimiz hizmet verebilmektir.”dedi.
Uşak İli Kamu Hastaneler Birliği Sekreterliği çalışmaları hakkında bilgilerde veren Uzm.Dr.Yalçın Atlı, “Halkımıza sunulan sağlık hizmetinin ulaşılabilirliği ve kalitesinin artırılması açısından çalışmalarımız devam etmektedir. İlçe hastanelerimizin inşaatları devam etmekte, merkezde ek hizmet binası için çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Uşak Devlet hastanesinde özellikli hizmetlerden biri olan Kalp Damar Cerrahisi ve anjiyo hizmetini 5 aylık sürede aktif olarak veriyoruz. Şu ana kadar 108 açık kalp ameliyatı gerçekleştirildi. Kalp Damar Cerrahisi bölümümüz hiçbir vakayı atlamadan ameliyatlarını gerçekleştiriliyor. Palyatif bakım merkezi, onkoloji servisi, yanık ünitesi gibi birimlerimiz hizmet vermeye devam ediyor.2016 yılında yeni projelerimizi hayata geçireceğiz. Bu çalışmalar ekip uyumu gerektirdiğinin bilincindeyiz. Biz sizlerle beraberiz. Hepinizi gerçekten seviyoruz ve sevmeye devam edeceğiz, hepinizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlar nice yıllar mutlu huzurlu çalışmalar yapmanızı temenni ederim’’.dedi
Ulusal ve yerel basının temsilcileri ve Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğini bağlı hastane yöneticilerin katılımı ile gerçekleşen etkinlik Genel sekreter Uzm. Dr. Yalçın ATLI ‘nın 3 yılı değerlendiren ve yeni döneme ait projeleri anlatan sunumu ardında pasta kesimi ile sona erdi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER