UŞAK 27°C
Az Bulutlu

ÜLKÜ ŞÖLENİpost_views_covei Görüntüleme

kategorisinde, 23 Kasım 2014 - 18:45 tarihinde yayınlandı

ülkücü

Ülkü ocakları uşak başkanlığının düzenlediği ülkü şöleni konseri dün akşam saat 18:30 Atatürk kapalı spor salonunda gerçekleştirildi. ülkü şölenine MHP il başkanı Hüseyin KARABEY, uşak ülkü ocakları başkanı Ümit ARSLAN, MHP merkez ilçe başkanı Mustafa raşit YILANCI MHP il genel meclisi ve belediye meclis üyeleri, baro başkanı Baki KANTAR, Türk kamu-sen uşak şube başkanı Ahmet GÜRTEN, Sağlık-sen uşak şube başkanı Mehmet ÖZKUK ve çok sayıda partililerle vatandaşlar katıldı.

Ülkü şöleni gecesine saygı duruşu istiklal marşı ve kur-an tilaveti ile başlandı.

Sahneye çıkan Uşak ülkü ocakları başkanı Ümit ARSLAN yaptığı konuşmasında Cumhuriyetimizin kurucusu MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün çizmiş olduğu yolda, cennet mekan Başbuğumuz sayın Alparslan TÜRKEŞ in sistemleştirmiş olduğu 9 ışık ülküsü doğrultusunda, hareketimizin lideri Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ ve Ülkü ocakları genel başkanımız Sayın Olcay KILAVUZ un emir ve talimatları ışığında çetin ve uzun olan yolculuğumuz siz ülküdaşlarımızla omuz omuza devam edecektir, çünkü liderimizin ifade ettiği gibi, çağların paslı kilidini açacak anahtar bizdedir, bozgunu zafere çevirecek milliyetçi irade bizimledir.

Hayatlarını Türk-İslam davasına adayan cefakar ülküdaşlar, türkiye zor bir dönemden geçerken, ülkücü hareketin sırtına çok büyük sorumluluklar binmektedir.

gün ülküde birlik, ülkede birlik günüdür.

Yüce Allah her zaman ülkücülerin yar ve yardımcısı olsun dedi.

Sahneye ilk Aşık Sefai nin çıkmasıyla başlayan muhteşem gece sırasıyla Osman ÖZTUNÇ  ve  Ahmet ŞAFAK  ın konserleri, sanatçılara çiçek ve plaket verilmesiyle gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti..

YORUM YAZBENZER HABERLER