UŞAK 15°C
Çok Bulutlu

ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİNDEN TERÖR TEPKİSİpost_views_couvp Görüntüleme

kategorisinde, 01 Nisan 2016 - 17:52 tarihinde yayınlandı

Helal kazanmak farzdır buyruğunu kendilerine düstur edinen Türk İşçi Kardeşlerim…

Çok değerli Türk Milleti…
Bilinen 16 bin yıllık tarihiyle yüce Türk Milleti, asırları peşine takan asil bir duruşun ve yüksek bir milliyet şuurunun sayesinde önüne çıkan her engeli aşmasını bilmiştir. Ötügen kıyılarından, Gulca önlerine, Turfan bozkırından Derbent yöresine, Avrupa içlerinden Afrika çöllerine kadar her yerde Türk Milletinin izi vardır. Bu iz emperyalist güçlerin akıllarının alamayacağı hoşgörü ve sevgi çerçevesinde yayılmış ve günümüze kadar ulaşmıştır. Milletimizin bu hoşgörü ve sevgisini bir zafiyet olarak algılayan kendini bilmezler bugün olduğu gibi tarihte de yüce Türk Milletini türlü oyunlarına alet etmeye çalışmış, milletimizin ebediyetine kast ederek, bizleri tarih sahnesinden silmek için her türlü hainliği yapmaktan geri durmamışlardır. Bu hainlerin bazıları Türk kılığına girmiş yabancı ajanlar bazıları da ne yazık ki milli benliğini satmış, ihanet çukurunda boğulmuş bu milletin fertleridir. Üzülerek söylemek isterim bu hain emeller bugünde milletimiz üzerine çöreklenmiş, milletimizi dar bir buhrana sürüklemek için çok kirli bir senaryoyu uygulamaya koymuştur. Hafızamızı Tazeleyecek Olursak 15 yılı aşan bir süredir iktidar bulunan Akp hükümeti bu bölücü heveslere, bu aşağılık tezgaha çanak tutmuş ve küresel güçlerin taşeronluğunu yapmaktan hiçbir zaman vazgeçmemiştir. Analar ağlamasın masalıyla Türk Milletinin anasını ağlatmayı kendisine hedef seçen iktidar açılım safsatası adı altında son ihanetini de 16 Aralık 2013 tarihinde Diyarbakır’da yapmıştır.  Kuzey Irak’ta hamiliğini yaptığı pkk militanlarını kendisine teslim etmesini istediğinde ‘’Türkiye’ye bir kedi bile vermem’’diyecek kadar niyetini belli eden bir çete reisi Türkmen şehri Diyarbakır’da krallar gibi karşılanmıştır. Kralının dalkavukluğunu yaparak bugünlere gelen Şivan Perver ise kanunen aranması olduğu halde ülkemizin en üst düzeyinin yer aldığı bir toplantıda İbrahim Tatlıses ile düet yapmıştır. Yıllar önce ‘’Terörist olan pkk değil Türkiye’dir’’ diyenlere Gösterilen müsamaha ile maalesef, Günümüzde, Bölücü unsurlar Türkiye’de adeta elini kolunu sallayarak bomba patlatır düzeye gelmiş, devlet gerekli tedbirleri ve önlemleri alamaz olmuştur. Herkes şunu bilmelidir ki Türk Milletinin hoşgörü ve sevgisini zafiyet sananlar dün olduğu gibi bugünde büyük bir hezimete uğrayacaklardır. Türk Milletinin sabır taşı çatladığında bu hainler kaçacak bir delik dahi bulamayacaklar , yüce milletine yaptıklarının hesabını bir bir vereceklerdir.

Aziz Türk Milleti
Akp hükümetinin bugün Türkiye’yi getirdiği nokta karanlıktır. Yakın Tarih’de Çete reislerini bir kahraman edasıyla karşılayan iktidar, terör örgütü kurmak suçuyla genelkurmay başkanını hapse atarak terör örgütünün kim olduğunu şaşırmış, vicdanları yaralayan büyük bir yanılgının içerisine düştüğünü hep beraber gördük .Öğretmen ve öğrencilerin demokratik tepkilerini dahi hazmedemeyen bu iktidar asırlarca ecdadımıza başkentlik yapan İstanbul’da pkk yandaşlarının gösterilerini zevkle izlemekteydiler ve onca hakarete rağmen bir müdahalede bulunulmamıştı. Geçmişi Hatırlatarak Türk Milletinin önünde  açıkça belirtmek isterim ki biz ülkücüler bu ihanete dur demek için her platformda sesimiz yettikçe bağırmaya devam edeceğiz. Yıkılmaz son kale olan Milliyetçi Hareketin önderliğinde  ülkemizin üzerinde oynanan bu çirkin oyunu boşa çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız.

Sözlerime son verirken Ankara ve Ardından İstanbul’da Diyarbakır’da Polis Servis Aracına hahin’ce yapılan bombalı saldırılarda hayatlarını kaybeden kardeşimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yakınlarına ve yüce Türk Milletine başsağlığı diliyorum. Çocuklarına helal lokma götürebilmek için uğraş veren Vatanın Bölünmez Bütünlüğü için mücadele veren Yüce TÜRK Milletine kasteden hainlerin ise hak ettikleri sona bir gün mutlaka kavuşacaklarını tüm inanmışlığımla vurgulamak istiyorum.

Hepinize teşekkür ediyor, Cenab-ı Allah’ın rahmet ve bereketinin hepimizin üzerinde olmasını temenni ediyorum.

Ne Mutlu Türk’üm Diyene!!!

Caner SARIOĞLU

Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkan Yardımcısı

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER