UŞAK 12°C
Yağışlı

ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİNDEN YILIN İLK GÜNÜ ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD360 Görüntüleme

kategorisinde, 02 Ocak 2017 - 16:27 tarihinde yayınlandı

Ülkücü İşçiler Derneği Yeni yılın ilk Gününde Şehitler İçin Mevlit Okuttu

Ülkücü İşçiler Derneği Uşak İl Başkanlığı yeni yılın ilk gününde Uşak’taki şehitliği ziyaret etti. Başkanlık ilk günün gecesinde de ebediyeti intikal etmiş tüm şehitler için mevlit okuttu.

Başkanlık binasında gerçekleştirilen mevlit programına yoğun katılım vardı. Akşam 20’de başlayan programda Kur’an-ı Kerim tilavetinden sonra Mevlid-i Şerif okundu ve tüm şehitlerin ruhları için dua edildi. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği program ikramlarla son buldu.

Şehitler için düzenlenen programda konuşan Ülkücü İşçiler Derneği Uşak İl Başkanı Bayram Özkan ;” Terör olaylarından kaynaklı verdiğimiz şehitler ile alakalı bir etkinlik düzenlemek istedik. Geçmişte ülkemiz için canını feda eden Mehmetciklerimiz olsun polislerimizi olsun sivil vatandaşlarımız olsun ebediyete intikal etmiş şehitlerimizin ruhları için mevlit okutuyoruz. Gündüz de özellikle 1980 döneminde şehit olan ülkücülerimizin mezarlarını ziyaret ettik. Bugün 2017 yılını ilk günü inşallah şehit vermediğimiz bir yıl geçiririz. Bundan önceki olayların hiçbiri tekrar etmez. Düzenlediğimiz mevlit programına tüm Uşak halkımızı davet ettik.

Uşak Ülkücü İşçiler Derneği Başkanlığına yeni atanan Bayram Özkan 2017 yılı içerisinde derneğe yeni 3 bin üye yapmayı hedeflediklerini söyledi. Dernek olarak kendilerinden yardım isteyen ülkücü olsun olmasın herkese ellerinden gelen yardımı yaptıklarını söyleyen Özkan; ” İşten çıkarılmış arkadaşlar geliyor biz onların siyasi görüşlerine bakmadan yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gerekiyorsa avukatlarla  görüştürüyoruz, ne yapılabiliri konuşuyor, yol göstermeye çalışıyoruz. İş arayan arkadaşlarımız oluyor, çevremize gerekirse onlar adına telefon açıyor iş istiyoruz. Dolayısıyla Derneğimizin adında Ülkücü ibaresi var ama biz bütün işçileri kucaklıyor ve yardım etmeye, dertleriyle dertlenmeye onlara çözüm bulamaya çalışıyoruz” dedi.

Ülkücü İşçiler Derneği Uşak İl Başkanlığı yeni yılın ilk gününde Uşak (1)

Ülkücü İşçiler Derneği Uşak İl Başkanlığı yeni yılın ilk gününde Uşak (2)Ülkücü İşçiler Derneği Uşak İl Başkanlığı yeni yılın ilk gününde Uşak (4)

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER