UŞAK 18°C
Çok Bulutlu
Son Dakika Haberler

ÜNİVERSİTE’DE LOJİSTİK KARİYER GÜNÜ PANELİ DÜZENLENDİpost_views_covpa Görüntüleme

kategorisinde, 16 Mart 2016 - 9:27 tarihinde yayınlandı

Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Bakot Öğrenci Topluluğu tarafından Lojistik Kariyer Günü düzenlendi.

Mustafa Kemal Paşa Amfisi’nde gerçekleşen panele Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Dalkıran, fakülte dekanları, yüksekokul müdürleri, panel moderatörü Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mesut Atasever, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. topkapi Panelde İnsan Kaynakları ve İşveren Markası Uzmanı Aydan Çağ Aydın ‘’Yeni Mezunlar İçin Cv Hazırlama ve Mülakat Teknikleri’’,Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Bölüm Başkanı Erdal Benol ‘’Tedarik Zinciri ve Yönetimi’’, HepsiBurada.com kurtkoy Türkiye Dağıtım Operasyon Müdürü Ömür Batu Şengül ‘’E-Ticaretin Sahne Arkası Ve Operasyon’’,Orient Ekspres Lojistik Yöneticisi Mustafa Resul Aydın ‘’Türkiye Lojistik Sektöründe Neler Oluyor? konulu sunumlarını gerçekleştirdiler.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programda güncel lojistik konu ve sorunları tartışıldı.

Program sonunda Uygulamalı Bilimler Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mesut Atasever, öğrencilerin akademik bilgilerle donatıldığı kadar sektördeki uygulamalar konusunda da okul olarak bilgilendirilmesine önem verdiklerini, buna benzer faaliyetleri sürdüreceklerini belirtti. erenkoy  Yrd. Doç. Dr. Mesut Atasever, katılımcılara ve programı düzenleyenlere teşekkür ederek, kendilerine üniversitemiz adına plaket verdi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER