UŞAK 18°C
Çok Bulutlu
Son Dakika Haberler

UOSB YENİ BAŞKANINI SEÇTİ: HALİL AĞAOĞLUpost_views_covty Görüntüleme

kategorisinde, 05 Nisan 2016 - 17:10 tarihinde yayınlandı

AĞA

Uşak Organize Sanayi Bölgesi Genel kurulu yapıldı. Bir önceki dönem göreve gelen Ali Yıldırım’ın yerine başkanlık görevini üstlenen Mehmet Kavak, tekrar göreve talip olmadı. Kongrede tek listeyle seçime gidildi ve bunun üzerine işadamı Halil Ağaoğlu, Uşak OSB’nin yeni başkanı seçildi.

Seçim sonrasında teşekür konuşması yapan yeni başkan Halil Ağaoğlu bölgedeki bütün sanayicilerle iyi diyaloglar içinde olacağını ve sorunları ortak akıl birliği ile çözme yoluna gideceğini ifade etti.

Ağaoğlu: “Gerek ilimiz ve gerekse ülkemizin kalbine can veren yegane unsur ekonomidir. Sadece sanayici değil tarımla uğraşanlar ve esnafımız ekonominin omurgasını oluşturmaktadır. Bizler göreve geldiğimiz bugünden itibaren ilimizin ekonomisine her anlamda katkı sağlamak için el ele vereceğiz. Bölgemizin ve ilimizin sorunlarının çözümünde ortak akıldan şaşmayacağız. Demokratik ve herkese eşit mesafede duran bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz” dedi.

UOSB’nin yeni başkanı Halil Ağaoğlu Son dönemlerde Türkiye’nin artan terör saldırılarıyla ilgili olarakta, “Terör nereden ve kimden olursa olsa olsun, affedilmeyecek bir insanlık suçudur ve ülkemiz son dönemlerde terörle mücadelede kararlı adamlar atmaya başlamıştır. Törerün bitmesi için devletimizin ve milletimizin her zaman yanında olacağız. Bu vesile ile terör saldırılarında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve mücadele esnasında şehit düşen güvenlik güçlerimize bir kez daha başsağlığı diliyorum” dedi.
Tek Liste ile yapılan seçimde yeni oluşturulacak yönetimde yer alan isimler şöyle;

Yönetim Kurulu

Asil Üyeler

Halil Ağaoğlu
Seydi Dok
Kadir Yıldız
Serdar Sağıroğlu
Ömer Çınar

Yedek Üyeler
Kasım Şenay
Soydan Carol
Bülent Göbelez
Sedat Altunbaş
Alper Büyükçam

Denetim Kurulu

Asil Üyeler
Hasan Şanlı
Hüseyin Salıcı

Yedek Üyeler

Ahmet Ali Dinç
Serhat Erçetin

OSBÜK
Asil Üyeler

Halil Ağaoğlu
Celal Besci
S. Akın Ayan

Yedek
Uğur Pamukçu
İlhan Özdemir
Ömer Gür

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER