UŞAK 13°C
Çok Bulutlu

UŞAK AK PARTİ İL BAŞKANI SERVET KUŞ: MUASIR MEDENİYETLERE KADINLARIMIZIN YETİŞTİRDİĞİ NESİLLERLE ULAŞACAĞIZpost_views_couzy Görüntüleme

kategorisinde, 09 Mart 2016 - 8:34 tarihinde yayınlandı

A8

AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, kadınların sosyal ve siyasi hayatta önemli bir yer edindiğini ifade etti. Türkiye’nin muasır medeniyetler seviyesine kadınların özveri göstererek yetiştirdiği nesiller sayesinde ulaşacağını ifade eden Servet Kuş, “Kadının ihmal edildiği bir toplumun varlığını sağlıklı bir şekilde sürdürmesi mümkün değildir. Bu vesile ile, kadına yönelik cinsiyet ayrımcılığının sona erdiği, şiddetin önlendiği ve kadınların yönetimin her aşamasında ve hayatın her alanında daha çok temsil edildiği daha güzel bir dünya ümidiyle tüm vefakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.

AK Parti Uşak İl Kadın Kolları Başkanı İlknur Ertuğrul da, “Biz kadınların en büyük arzusu, huzurlu, kardeşliğin ve dostluğun hakim olduğu bir ülkede hatta dünyada yaşamaktır. 4 milyonu aşan üye sayısı ile dünyanın en büyük kadın sivil toplum kuruluşlarının başında gelen AK Parti Kadın Kolları; istediğimiz şartların oluşmasında en büyük sorumluluk ve görevin kendisine düştüğünün bilincinde hareket etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER