UŞAK 12°C
Parçalı Bulutlu

UŞAK AK PARTİ KADIN KOLLARI ÖĞRETMENLERİ UNUTMADIpost_views_covhu Görüntüleme

kategorisinde, 24 Kasım 2015 - 16:44 tarihinde yayınlandı

awa

Ülkemizin, milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü ve medeniyet bakımından kalkınmış olması öğretmenlerimizin üstün çalışmalarına bağlıdır diyen Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı İlknur Ertuğrul ve kadın kolları 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Uşak Fen Lisesi ve Malkoçoğlu İlköğretim Okulu’nu ziyaret ettiler.

Ak Parti Uşak Kadın Kolları Başkanı İlknur Ertuğrul ve  İl Yürütme kurulu üyeleri ile birlikte Uşak Fen Lisesi’nde çalışan öğretmenleri ziyaret ederek, öğretmenlere birer çiçek ve kalem hediye ettiler. Okul Müdürü Necati Gülmez’den okulun sorunları ile ilgili bilgiler alan Kadın Kolları üyeleri okulda görevli öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı Okul müdürü de ziyaretlerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette konuşan İlknur Ertuğrul;”Öğretmenler gününde, öğretmenlerimizin değerini, sorunlarını ve hizmetlerini hatırlar, onların emeklerini boşa çıkarmamak için gayrete geliriz. Biliriz ki, çalışkan, dürüst ve insani değerlere sahip insanlar olmamız, öğretmenlerimize verebileceğimiz en güzel armağandır. Bizde bugün bu sebepledir ki Ak Partili kadınlar olarak  ilimizde  ki öğretmenlerimizi ziyaret edip hatırlarını sormak onlara olan sevgi ve saygımızı bir kez daha vurgulamak istedik. Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir.

Ülkemizde, var olan güzellikler sizler sayesinde devam edecek, kötülükler de sizlerin vereceği eğitim sayesinde yok olacaktır. Yetiştirdiğiniz her bir öğrenci geleceğe attığınız birer imzadır.

Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed (s.a.v.) âlimin üstünlüğünü şöyle ifade ediyor: “Âlimin abide üstünlüğü, benim sizden en basitinize olan üstünlüğüm gibidir.” buyurmuştur.Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenler gününüzü kutluyoruz.” dedi.

Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı İlknur Ertuğrul ve kadın kolları üyeleri daha sonra 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Malkoçoğlu İlköğretim Okulu’nu ziyaret ettiler.

Okul hakkında bilgi alan Başkan Ertuğrul ve kadın kolları üyeleri bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladılar.Okul müdürü de ziyaretlerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Kadın Kolları Başkanı Ertuğrul, Ülkemizin, milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü ve medeniyet bakımından kalkınmış olması öğretmenlerimizin üstün çalışmalarına bağlıdır. Milli birlik ve beraberliğimizin teminatı öğretmenlerdir.Yurdumuzun, kalkınmasının eğitimden geçtiğine inancımız sonsuzdur. Bu eğitimi veren de siz değerli öğretmenlerimizsiniz. Bundan dolayı Gazi Mustafa Kemal, ‘öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır’ demiştir.Bizler, siz değerli öğretmenlerimizin eseriyiz.Bilim ve teknoloji çağına uyum sağlayabilecek, milli ve manevi değerleri özümseyecek, bu vatanın gelecekteki sahiplerinin kendileri olduğu bilincine varabilecek, ‘ben değil biz’ duygusunun geliştirilerek sorumluluk duygusunun verildiği yeni nesil de sizlerin eseri olacaktır.Sizler, toplumu var eden, topluma şekil veren toplum mühendis lerisiniz.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER