UŞAK 18°C
Parçalı Bulutlu
Son Dakika Haberler

UŞAK AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI515 Görüntüleme

kategorisinde, 28 Haziran 2018 - 12:09 tarihinde yayınlandı

Uşak AK Parti 27. Dönem Milletvekilleri Mehmet Altay ve İsmail Güneş, Uşak adliyesi önünde tüm AK Parti Uşak  teşkilatının katılımıyla düzenlenen törende milletvekilliği mazbatalarını aldı.

27. Dönem Milletvekilleri Mehmet Altay ve İsmail Güneş’in Mazbata törenine Uşak AK Parti İl Başkanı Mehmet Çakın. Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, Kadın Kolları Başkanı İlknur Ertuğrul, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mıllık,  Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ, Uşak AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Uşak Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Mazbata teslim töreninde bir konuşma yapan AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, teşkilatının tüm mensuplarının ortaya koyduğu çalışmalar sonunda Uşak’ta ipi göğüslediklerini belirterek, “Gerek partimiz ve gerekse Milliyetçi Hareket Partisi’nin teşkilatlarının yaptığı yoğun çalışmaların sonucunu almış bulunuyoruz. Uşak’tan Cumhur İttifakının 2 adayını Ankara’ya yüksek bir oy oranıyla göndermenin gurunu yaşamaktayız. Gönül 3 milletvekilini çıkarmayı isterdi. Milletimiz yine en yüksek teveccühü bize gösterdiler. Cumhurun ittifakına oy veren ve vermeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki dönem Ankara’da ilimizi temsil eden milletvekillerimiz, Mehmet Altay ve İsmail Güneş’e de başarılı bir dönem diliyorum. Uşak’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, tekrar göreve gelen Mehmet Altay ve İsmail Güneş’i tebrik ettiğini belirterek, “Bu seçimde Uşak halkı, aynı zamanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da seçmiştir. Alınan bu sonuçta emeği olan tüm partililerimize ve AK Parti’ye gönül verenlere şahsım ve partim adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu dönem ilimizi Ankara’da temsil edecek olan Mehmet Altay ve İsmail Güneş’i tebrik ediyor ve Cenab-ı Allah’ın izniyle görevlerini en iyi şekilde yapacaklarını biliyorum. Cenab-ı Allah Uşak ve diğer illerimizden seçilen tüm milletvekillerimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu.

27. Dönem Milletvekilleri Mehmet Altay mazbata töreninde yaptığı konuşmasında, Uşak İl Seçim Kurulundan milletimizin emaneti olan mazbatamızı aldık. Rabbim hayırlı ve güzel işler yapmayı nasip etsin, bizleri utandırmasın,Milletimizin emanetine layıkıyla sahip çıkmayı nasip eylesin İnşallah. Seçim sürecinde bize teveccüh gösteren, ilgi ve alakalarını esirgemeyen tüm yol arkadaşlarıma ve seçimde Sayın Cumhurbaşkanımızı ve Partimizi destekleyen tüm hemşehrilerime tekrar teşekkür ederim. Ayrıca bu demokratik yarışta yarışan tüm siyasi partilerimize ve gönül verenlerine de ayrıca teşekkürler artık Millet iradesinin tecellisi ile artık herşey Türkiye için Uşak için . Allah yar ve yardımcımız olsun İnşallah.Vakit Uşak Vakti,vakit Türkiye vakti dedi.

Öte yandan mazbatalarını alan Mehmet Altay ve İsmail Güneş, törenin ardından YSK İl Temsilciliğindeki yöneticiler ve görevliler ve parti teşkilatı üyeleriyle hatıra fotoğrafları çektirdi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER