UŞAK 12°C
Parçalı Bulutlu

UŞAK AK PARTİ’DEN MAHALLE BAŞKANLARINA PLAKETpost_views_couyu Görüntüleme

kategorisinde, 16 Aralık 2015 - 17:39 tarihinde yayınlandı

?????????????

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı İlçe Danışma toplantısında 1 Kasım seçimlerindeki başarı çalışmaları nedeniyle tüm mahalle başkanları plaketle ödüllendirildi. Merkez İlçe Başkanı Turgay Eser, “7 Haziran seçimlerinde sendeleyen yiğidi 1 Kasım seçimlerinde dimdik ayağa kaldıran teşkilatımızın sinir uçları siz mahalle başkanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Olağan Aralık Ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısı AK Parti teşkilat binasında gerçekleştirildi. Danışma Meclisi toplantısına İl Başkanı Servet Kuş, Merkez İlçe Başkanı Turgay Eser, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mıllık ve teşkilat mensupları katıldı.

İlçe Danışma toplantısında bir konuşma yapan İlçe Başkanı Turgay Eser, seçim çalışmaları süreci ve 1 Kasım seçimleri sonrasına ilişkin değerlendirmeler yaptı. Eser, 1 Kasım seçimlerindeki fedakar çalışmaları nedeniyle mahalle teşkilatları ve köy teşkilatlarına ayrı ayrı teşekkür ederek, “Uşak’taki başarının altında sizlerin bu gayretli çalışmalarınız var” dedi.

AK Parti Uşak Merkez İlçe Aralık Ayı Danışma Meclisi toplantısında konuşan İl Başkanı Servet Kuş, partililere yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Partisinin 7 Haziran’da 1’e düşen milletvekilini, 1 Kasım akşamı tekrar 2’ye çıkardıklarını belirten Servet Kuş, “Çok şükür haydi bismillah diyerek başladığımız bu seçimi, elhamdülillahla tamamladık ve vekil sayımız yeniden 2’ye yükseldi. Şimdi 2019 hedefimiz için canla başla çalışmayı sürdürüyoruz ve inşallah bu sefer vekil sayımızı 3’e çıkaracağız” diye konuştu.

Makam ve mevkilerin gelip geçici olduğunu dile getiren Servet Kuş, şöyle devam etti: “Baki olan gök kubbede hoş bir sada bırakabilmektir. Bizler üstadımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi dik durabilmeli ve onun bize gösterdiği yolda arkamıza bakmadan, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yürümeliyiz. Büyük Türkiye ancak büyük düşünenlerle oluşacaktır. Hiçbir zaman farklı hesaplar gütmemeli ve önümüze bakmalıyız. Şunu iyi bilmeliyiz ki rahmetli Belediye Başkanımız Hakkı Yağcı, bugün İsmetpaşa Caddesi’ni ilimize kazandırdığı için güzel sözlerle yad edilmektedir. İnsanlar şehre kattıkları değerler sayesinde her zaman anılırlar. Zaman hizmet etme, tek yürek ve tek ses olma zamanıdır”.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER