UŞAK 12°C
Çok Bulutlu

UŞAK BELEDİYESİ BEKLENTİLERİ ANKET İLE ÖLÇÜYORpost_views_couzm Görüntüleme

kategorisinde, 28 Ekim 2014 - 21:07 tarihinde yayınlandı

Belediyesi vatandaşların kent hakkında beklentileri, belediye projelerinden haberdar olup olmadıkları ve yakında başlayacak projeler ile ilgili kentin çeşitli noktalarında anket başlattı.

beledıye
Belediye personelinin her kesimden her vatandaş ile yaptığı görüşler ise belediyenin proje yönetiminde bir yol haritası olacak. Bu sayede kentte ortak aklın tam olarak yürütülmesi de sağlanacak. Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan amaçlarının kente daha iyi hizmet etmek olduğunu belirtti. Hizmetin kalitesinin artması için Uşak’ta yaşayan herkesin kente dair beklentilerini ve görmek istediklerini hassasiyet ile değerlendirdiklerini vurgulayan Başkan Cahan, “İlimizin marka şehir olması yolunda emin adımlar ile yolumuzda ilerlemekteyiz. Bu aşamada en güzelini yapabilmek ve marka şehir olabilmek için bütün gücümüz ile çalışmaktayız. İmaj projelerimizin yanında vatandaşlarımızın düşünceler ile de sürekli proje üretmek istiyoruz” dedi.
Bu kapsamda personel görevlendirdiklerini ve personelin kentin her noktasında vatandaşlar ile birebir konuşma yaptığının altını çizen Cahan, görüşmelerin kendilerine fayda sağladığına dikkat çekti. Ortak aklın bu şekilde yürütülmesinin vatandaşlar açısından da olumlu olduğunu dile getiren Cahan, “İlimizde her vatandaşımızın kent hakkında beklentileri ve görmek istedikleri çok önemlidir. Mutlu bir kentin inşası için ortajk akılda birleşmek kent menfaatlerinedir. Bu nedenle her bireyin mutlu olabilmeleri adına düşüncelerini öğrenmek ve bu düşüncelere şekil vermek istiyoruz” ifadesini kullandı.

YORUM YAZBENZER HABERLER