UŞAK 17°C
Az Bulutlu

UŞAK GÜLER YÜZLÜ BİR DOKTORA KAVUŞTUpost_views_cpaqb Görüntüleme

kategorisinde, 24 Şubat 2016 - 10:06 tarihinde yayınlandı

eda_gulmez_ozkan ????????????????????????????????????????????????????????? eed

Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bağlı hastanelerde, kaliteli hizmet sunumunun sağlanması amacıyla, hasta ve çalışan güvenliği ve memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile il genelinde hastanede sunulan sağlık hizmetlerinde çıtayı yükseltmeye devam ediyor.
Uşak Devlet hastanesi Kadın Doğum bölümünde her zaman sıkıntılar yaşanıyordu, sebebi ise hastanede ikinci Bayan Kadın Doğum Uzmanı olmamasıydı ve çok üzücü bir durumdu; neden denirse tek bayan kadın doğumcu vardı ve bu bayan doktorun bazen ameliyatları olması ve hasta yoğunluğundan dolayı vatandaşa verilen hizmet, düzenlemelere rağmen yetersiz kalıyordu. Buna çare olarak çalışmalar yapan Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı, gerekli yazışmaları yaparak, daha önce özel bir hastanede çalışan Op. Dr. Eda Gülmez Özkan’ı Uşak Devlet Hastanesinde göreve getirdiler.

Doktor hanımın göreve başlaması, hasta konforunu, memnuniyetini ve alternatifini artıracağından halkımızı çok sevindirmiştir.
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Eda Gülmez Özkan’ın Uşak Devlet Hastanesinde göreve başlamasıyla odasının önünde uzun kuyruklar oluşmaya başladı, bunun sebebi ise Op. Dr. Eda Gülmez Özkan’ın güler yüzlü ve şefkat ile hastalara yaklaşımı, ilgi alakası ve engin bilgileridir.

Diğer Doktorlardan farklı olarak güler yüzlü tüm hastalara layıkıyla hizmet edebilmek ve yetişebilmek için zamanında görevi başında oluyor ve hiç kimseyi kırmadan incitmeden, ayırmadan hasta, hasta yakını, personel, ile çok yakından ilgileniyor, diğer bazı doktorların tavrından sıkılan ve şikayetçi olan hasta ve hasta yakınları direkt olarak soluğu Op. Dr. Eda Gülmez Özkan’ın hastane polikliniğinde alıyor. Doktor hanıma vatandaşlardan olumlu tepkiler geliyor, bu doktor değil bir melek, çünkü bugüne kadar hastalara karşı görülmeyen bir yaklaşım sergileyen Dr. Eda Özkan hanım bizim bir bacımızdır ondan çok memnunuz diyorlar.

Görünüşe göre Op. Dr. Eda Gülmez Özkan göreve geldiği Uşak Devlet Hastanesinde diğer hekimlerin pabucu dama atılacak ve diğer hekimlere göre fazla mesai yapacağa benziyor, çünkü Uşak halkı bugüne kadar ilk defa böyle sempatik güler yüzlü sevecen bir hekimle karşılaşıyor.

Bizlerde Op. Dr. Eda Gülmez Özkan hanıma yeni görevinde başarılar diliyoruz ve Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı’ya Uşak Halkına böyle bir doktor kazandırdığı içinkazandırdığı teşekür ediyoruz..

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER