UŞAK 29°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,6551
EURO
6,3619
ALTIN
259,04
BIST100
101.849
Son Dakika Haberler

UŞAK HALKI TARAFINDAN MUHAMMET GÜR VE İSMAİL ÇAVUŞ’A SEVGİ SELİ507 Görüntüleme

kategorisinde, 28 Mart 2019 - 18:47 tarihinde yayınlandı

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala İYİ Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür ve İl Genel Meclisi Üyesi Adayı İsmail Çavuş, Atatürk mahallesi şehit lider Muhsiz Yazıcıoğlu (çivril) Cadesinde esnaf ziyareti yaptılar.

Muhsin Yazıcıoğlu (çivril) Cadesinde esnaf ziyareti sırasında mahalle halkının İsmail Çavuş’un çevresi ve köylülerinin de bulunduğu semt olarak bilinen bölgede, özellikle İsmail Çavuş sevgisi ve yoğun ilgisi ön plana çıktığı görüldü.

Son günlerde gittiği heryerde  de sevgi gösterileri yapılan, Uşak’ta toplumun her kesiminin hayır ve dualarının ve güzel duygularının üzerinde olduğunu bildiğini belirten İYİ Parti Uşak Belediye Başkan adayı Muhammet Gür, toplumu ayrıştırmadan bütün Uşak halkını kucaklayacağını, seçildikten 5 yıl sonra da bu şehre hizmet etmenin gururu ile vatandaşla buluşup helalleşeceğini dile getirdi.

Uşak’ın bugüne kadar doğru siyasetçi seçemediği için geri kalmış bir il olduğunu belirten Gür, Uşak’ı bir iki adım ilerletecek projelerle toplumun karşısına çıktığını belirtti, rakipleri hakkında kişisel suçlamalar girmeden 31 Mart’a kadar centilmence mücadele edeceğini söyledi.

Muhammet Gür, her siyasi kesimden insanın güzel duygularının, güzel temennilerinin, çocuklarımızın, ninelerimizin dualarının üzerimizde olduğunu biliyorum. Onun için toplumu ayırt etmeksizin, kamplaştırmadan, diline dinine, siyasi görüşüne bakmaksızın tamamını kucaklayacağım dedi.

Gür’ü halk bağrına basan mahalle sakinleri ve esnafların yanı sıra vatandaşlarda yoğun ilgi göstererek, Başkanım senin Çalışmana gerek yok, git evine yat buralardan başkasına oy çıkmaz, mahalle olarak yanındayız diyerek desteklerini dile getiriyorlar.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER