UŞAK 22°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,9442
EURO
6,6258
ALTIN
243,59
BIST100
94.499

UŞAK HALKINA TEŞEKÜR ETTİ608 Görüntüleme

kategorisinde, 01 Nisan 2019 - 14:36 tarihinde yayınlandı

MHP Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammed Fatih Erdoğan sosyal medya hesabından seçim sonuçlarıyla ilgili bir açıklama yayınladı.

MHP Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammed Fatih Erdoğan, Bugüne kadar hiçbir siyasetçinin adım atmadığı sokakları karış karış gezerek 100 güne yakın bir seçim çalışması yürüttük.

Hemşehrilerim ve dava arkadaşlarım adaylığımın açıklandığı günden bu yana yanımda dimdik durarak bizi hiç yalnız bırakmadılar.

Çalışmalarımız sırasında istemeden de olsa kırdığımız,üzdüğümüz bir hemşehrimiz, kardeşimiz olduysa hakkını helal etsinler kusurumuza bakmasınlar.

Çalışmalarım sırasında beni hiç yalnız bırakmayan başta ailem olmak üzere,il başkanımız ve yönetimi, ocak başkanımız ve yönetimi,kadın kolları başkanımız ve yönetimi,belediye meclis üyesi adayı arkadaşlarım,il genel meclisi üyesi adayı arkadaşlarım,tüm dava arkadaşlarım ve kıymetli hemşehrilerime sonsuz teşekkür ederim.


Şehrimizin Yeni Belediye Başkanı Sayın Mehmet Çakın Bey’i tebrik eder,şehrimiz için en güzel çalışmaları yapacağını ümit eder,başarılar dilerim.
Hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım..
Ne Mutlu Türküm Diyene dedi..

Etiketler:
YORUM YAZBENZER HABERLER