UŞAK 8°C
Çok Bulutlu

UŞAK KURBAN BAYRAMINA HAZIRpost_views_covbn Görüntüleme

kategorisinde, 03 Ekim 2014 - 10:34 tarihinde yayınlandı

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve belediye meclis üyeleri, kurban satış yerlerinde vatandaşları ve esnafları ziyaret etti.

BAYRAM
Kentte kurulan tüm kurban satış yerlerinde tek tek vatandaşları dinleyen Başkan Cahan’a ilgili müdürlükler de eşlik etti. Kurban Bayramı öncesi ve esnasında bütün tedbirlerin alındığını kaydeden Başkan Cahan, kurban satış noktalarında da vatandaşlar tarafından görülen eksiklikleri bizzat dinlediklerini ve çözüme kavuşturduklarını iletti. Uşak Belediyesi’nin kentte yaşayan herkesin huzur ve güven içinde bayrama girmesini istediklerini dile getiren Cahan, “İlimizde her Kurban Bayramı’nda olduğu gibi vatandaşlarımızda tatlı bir telaş söz konusu. Satış noktalarına giden vatandaşlarımız kurbanlık için son hazırlıklarını yaparken biz de onların yanında olmak istedik. Bizzat sorunları dinleyerek hemen gerekli talimatlarımızı verdik” dedi.
An itibari ile satış noktalarından hiçbir sorun görmediklerini aktaran Cahan, bu nedenle mutlu olduklarının altını çizdi. Kurban Bayramı esnasında da aynı hassasiyet ile bütün birimlerin hazır kıta bekleyeceğine işaret eden Cahan, “Bayram esnasında vatandaşlarımızın belediyecilik anlamında rahat etmeleri asıl hedefimizdir. Bu nedenle Zabıta ekiplerimizden temizlik işleri müdürlüğüne, itfaiyemizden veteriner hizmetlerine kadar hazır olacağız olası sıkıntılara ise hemen müdahale edeceğiz” ifadesini kullandı.

YORUM YAZBENZER HABERLER