UŞAK 21°C
Mevzi Sağanak

UŞAK PROTOKOLÜ VE BASIN ÇALIŞANLARI FUTBOL MAÇI YAPTIpost_views_covap Görüntüleme

kategorisinde, 10 Ocak 2015 - 13:53 tarihinde yayınlandı

BASIN SPOR

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü etkinlikleri kapsamında il protokolü ve basın mensupları futbol karşılaşmasında karşı karşıya geldi.

Vali Seddar Yavuz karşılaşma öncesi yaptığı açıklamada 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensupları ile birlikte olduklarını belirterek, “Büyük zorluklarla çalışarak kamuoyunun bilgi alma ihtiyacını karşılayan, gelişen dünyada haberlerin doğru, hızlı bir şekilde kamuoyuna aktarılması fevkalade önemlidir. Kamuoyunu yönlendiren ve kamuoyu oluşmasında etkin bir araç olan medyanın, doğru ve tarafsız haberleri kamuoyu ile paylaşması önemlidir. Bu görevi layığı ile yerine getiren, meslek ilkelerine uyan cefakar basın mensuplarımızın 10 Çalışan Gazeteciler Günü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum”  dedi.

Basın mensuplarıyla il protokolünü bir araya getiren futbol karşılaşmanın düzenlenmesinden dolayı Vali Seddar Yavuz’a teşekkür eden Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı Salih Kılınç amaçlarının il yöneticileri ile basın mensuplarının birlik ve beraberlik duygusu içersinde kaynaşmasını sağlamak olduğunu söyledi.

Konuşmaların adından yaklaşık 6o dakika süren karşılaşma sonunda eşitlik bozulmayarak, maç 5-5 sona erdi.

YORUM YAZBENZER HABERLER