UŞAK 27°C
Parçalı Bulutlu

Uşak Sportif Basketbol Takımı Afyonda Kampta…post_views_covbe Görüntüleme

kategorisinde, 19 Ağustos 2014 - 14:34 tarihinde yayınlandı

Geçen sezon Afyon’da gerçekleştirdikleri kamptan memnun kalan Uşak Sportif basketbol lTakımı, yeni sezon öncesi bir kez daha Afyon’da kampa girdi.

Usaksportif

 

Uşak Sportif basketbol takımının, Afyon İkbal otelde 13 gün sürecek olan kampı dün itibarıyla başladı. Başarılı bir sezonun ardından, geçen yıl play-off oynayan ve EuroChallenge kupalarına katılma hakkını elde eden Uşak temsilcisi, Zupan harici tam kadro olarak yeni sezona hazırlanıyor.
BAŞKAN ÇOBAN, UŞAK TEMSİLCİSİNE BAŞARILAR DİLEDİ

Kamp için takımla birlikte Afyon’a giden Uşak Sportif teknik heyeti, Afyon Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı da ziyaret etti. Uşak Sportif Basketbol Takımını kamp için yeniden ilimizde gördükleri için mutlu olduklarını belirten Başkan Çoban, Uşak temsilcisine verimli bir kamp geçirmelerini dileyerek, Beko Basketbol Ligi ve Euro Challenge kupalarında başarılar diledi. Uşak Sportif yönetimi ziyaret sonunda, kulüp sporcuların tamamının imzaladığı takım formasını Başkan Çoban’a hediye etti. Ziyarete, Uşak Sportif yönetimine, İkbal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Evren ve Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kasabalı da eşlik etti.

Uşak Sportif Basketbol Takımı Genel Menajeri Fatihan Erdoğan, diğer takımların da kamp için Afyonkarahisar’ı tercih edebileceğini ve otel kalitesinin çok yüksek olduğunu söyledi. Yapımı devam eden Spor Kompleksi’nin tamamlanmasıyla gerek ülkemizdeki gerekse dünyanın birçok yerindeki takımların cazibe merkezi haline geleceğini aktaran Erdoğan; bu dev projeyi ülkemize kazandırması konusunda yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür etti.

 

YORUM YAZBENZER HABERLER