UŞAK 7°C
Yoğun Kar Yağışlı

UŞAK SPORTİF BASKETBOL TAKIMININ ANLAMLI ZİYARETİpost_views_covhr Görüntüleme

kategorisinde, 15 Aralık 2015 - 17:47 tarihinde yayınlandı
Q1 QQQ
Muratbey Uşak Sportif, takıma destek amacıyla yardım kutusu hazırlayarak kampanya başlatan, CHP Banaz İlçe Başkanı Ethem Erdem’in Torunu, İş adamı Mehmet Erdem’in Kızı ilkokul öğrencisi Zeynep Naz Erdem ve Gazi Mustafa Kemal İlkokulunu ziyaret etti. Teşekkür ziyaretine Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Osman Tekbaş, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Demir, Genel Menajer Fatihhan Erdoğan ve oyuncular katıldı.
Gazi Mustafa Kemal İlkokulu Müdürü Süleyman Geçici “Takımımızın başarısından gurur duyuyorum. Okul öğrencilerimizin ve bizlerin desteği ile ufak da olsa katkı sağlamak istiyoruz. Bu takım hepimizindir. Böyle başarılı bir takıma sahip çıkmak bizlerin görevidir. Görevimizi gururla yerine getirmekten ve bizlere yaptıkları bu ziyaret ile okul öğrencilerimizle güzel vakit geçiren Muratbey Uşak Sportif kulübüne teşekkürlerimizi sunuyorum. dedi.
Muratbey Uşak Sportif Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Tekbaş ise şunları söyledi:
“Çocukların bile desteğini almak bizleri son derece mutlu etti. Minik ellerle hazırlanan yardım kutusunu görünce çok duygulandık. Yıllardır içinde bulunduğum kulübümün gerçekten doğru yolda ilerlediğine bir kez daha şahit oldum. Gerçekleştirdiğimiz başarılar bir tarafa çocukların ve gençlerin sporu, basketbolu sevmesi biz yönetim kurulumuz için en büyük başarıdır. Bize bu güzel duyguyu yaşatan herkese çok teşekkür ediyorum.”
Muratbey Uşak Sportif Genel Menajeri Fatihhan Erdoğan, “Spor sevgisi aşılayarak ilerlemek bizim başarımızdır. Uşak olarak güzel bir taraftara sahibimiz. Muratbey Uşak Sportif Basketbol takımımıza güzel destekler devam ediyor. Büyükten küçüğe herkes takımımızın arkasında. Bize düşen de daha çok çalışarak daha güzel başarılara imza atmak.” diye konuştu.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER