UŞAK 27°C
Az Bulutlu

Uşak Sportif Sezonu 11 Ağustos’ta Açıyorpost_views_covfy Görüntüleme

kategorisinde, 06 Ağustos 2014 - 15:49 tarihinde yayınlandı

Beko Basketbol Ligi’nde ikinci yılını da başarılı geçirmek isteyen Uşak Sportif, transferlerini tamamlayarak sezon açılışını beklemeye başladı.

uşak sporrtıf   Uşak Sportif yaptığı transferlerle geçen seneye nazaran daha güçlü bir kadro oluştururken, Aşigolar bu sezon 3 kulvarda mücadele edecekler. Beko’da ilk seneleri olmasına rağmen play-off’lara kalma başarısı gösteren ve ülkemizi de Avrupa kupalarında temsil etme hakkına sahip olan Uşak Sportif 11 Ağustos Pazartesi günü top başı yaparak 2014 – 2015 sezonunu açacaklar.

Kulüp Menajeri Fatihhan Erdoğan ” Uşak Sportif olarak 11 Ağustos’ta sezonu açtıktan sonra bir hafta Uşakta çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.Daha sonra da ”17 Ağustos’ta Afyon’da 13 gün sürecek kampımız olacak ve 9-10-11 Eylül tarihlerinde ev sahipliğini yapacağımız, Edirne Basketbol, Torko Konya Selçuk Üniversitesi ve Ted Ankara Kolejlilerin katılacağı bir turnuvamız olacak. Sonrasında 23-24-25 Eylül tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan TSYD kupasına katılacağız” diye belirtti.

 

Bizde www.usakhaberbulteni.com ekibi olarak yeni sezonda Uşak Sportif Basketbol Takımına başarılar dileyerek bu başarılarını daha da üst seviyelere çıkarmalarını umuyoruz.

 

 

YORUM YAZBENZER HABERLER