UŞAK 17°C
Az Bulutlu

UŞAK TOBB UŞAK GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN BAYRAKLANIN ÇAĞRISIpost_views_covbh Görüntüleme

kategorisinde, 19 Eylül 2015 - 19:38 tarihinde yayınlandı
BAYRATT
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası ve Türkiye Odalar ve Borsalar birliği Uşak Genç Girişimciler Kurulu Uşak Genelinde “Her eve her iş yerine bir bayrak” projesini başlattı.
Uşak’ta faaliyet gösteren iş yerlerini gün boyu dolaşarak bayrak hediye eden Uşak Genç girişimciler Kurulu yaşanan olaylara tepkisini gösterdi.
Türkiye’de  geniş bir kimlik yelpazesi olduğunu dile getiren TOBB Uşak genç girişimciler kurulu Başkanı Mehmet Alperen Cinci “Bayrağımız ortak birleştirici unsurumuzdur tüm provokatif eylemlere dış güçlerin oyunlarına karşı bir ve beraber  olduğumuzu kanıtlamak için Uşak’ta herkesin evine ve iş yerine  Türkiye Cumhuriyeti Bayrağını Asmasını talep ediyoruz. Şehit Asker ve Polislerimiz ve terör kurbanı sivil vatandaşlarımızın anısına  Bin yıldır süren kardeşliğimizin bu topraklarda daim olduğunu göstermek için ev ve işyerlerine Ay yıldızlı Bayrağımızı asalım.Terörün dili, dini rengi olmaz, ülkesini seven ve Terörü lanetleyen herkesi görev başına davet ediyoruz.Ülkemizde maalesef ki son günlerde Terör örgütü tarafından kurulan pusular ve hain saldırılar sonucunda çok şehit verdik. Ortak tepkimizi ortaya koyma zamanı, bir ve bütün olduğumuzu gösterme zamanı Tüm renkleri bir kenara bırakarak, yüce bayrağımız altında kenetlenip teröre ortak tepkimizi koyma zamanı olduğunu düşünüyoruz’’dedi.

 

YORUM YAZBENZER HABERLER