UŞAK 21°C
Parçalı Bulutlu
Son Dakika Haberler
  • 16:48

UŞAK VALİLİĞİ BASIN AÇIKLAMASIpost_views_couvi Görüntüleme

kategorisinde, 30 Mart 2016 - 9:06 tarihinde yayınlandı

usak_valiligi_basin_aciklamasi_1459260552

İlimizde faaliyet gösteren, ilimiz ve ülke ekonomisine üretim ve istihdam konusunda önemli katkılar sağlayan sanayi bölgelerimiz arasında yer alan Uşak Organize Sanayi Bölgemizde önümüzdeki günlerde yapılacak olan seçimlere ilişkin bir internet haber sitesinde yayınlanan bir haberle ilgili olarak;

İlimizdeki müteşebbislerimiz ile birlikte yurt içi ve yurt dışı yatırımcıların faaliyet gösterdikleri organize sanayi bölgemizin asıl gayesi üretim ve ticari faaliyetler olup, demokratik bir olgunlukla yapılacak seçimler sonucunda ortaya çıkacak olan yönetimden tek beklentimiz ilimize ve ülkemize daha fazla katkı sağlamalarıdır. Bunun ötesinde, yönetimin teşekkülü sürecinde sanayici ve iş adamlarımızın iradelerine ipotek koymamız, herhangi bir baskı veya yönlendirme yapmamız kesinlikle söz konusu değildir. Bu iddia aslında işadamlarımızın iradesine saygısızlık niteliğindedir.

Uşak Valisi olarak ilimizin kalkınma ve gelişmesi yönünde, tüm girişimcilerin yanında olduğumuzu belirtir, yapılacak seçimlerin hayırlı olması temennisiyle tüm sanayici ve iş adamlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim.

 

Ahmet OKUR

Uşak Valisi

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER