UŞAK 25°C
Parçalı Bulutlu
Son Dakika Haberler

UŞAK VALİSİ’NDEN AFYON VALİSİ’NE ZİYARETpost_views_couyc Görüntüleme

kategorisinde, 07 Ocak 2016 - 1:01 tarihinde yayınlandı

vali_ahmet_okur_afyonkarahisar_valisi_hakan_yusuf_guner_i_makaminda_ziyaret_etti_1452092153cvccc

Vali Ahmet Okur, Afyonkarahisar’da gerçekleştirdiği ziyaret programları kapsamında Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret öncesi Valilik Şeref Defterini imzalayan Vali Ahmet Okur, Zafer Kalkınma Ajansı marifetiyle Afyonkarahisar ve Uşak illerinin ikili ilişkilerinin sağlam bir şekilde devam ettiğini belirterek, komşu şehir olması nedeniyle Afyonkarahisar’ı çok yakından takip ettiklerini, Afyonkarahisar’da elde edilen başarılı çalışmaların Vali Hakan Yusuf Güner’in gayretleriyle bundan sonra da artarak devam edeceğine inandığını kaydetti.

Ziyaretinden dolayı Vali Ahmet Okur’a teşekkür eden Vali Güner, “Afyonkarahisar’da olumlu gelişim ve birçok değişiklikler yaşanmaktadır. Bu değişim Afyonkarahisar’daki birlik ve beraberlik ortamından kaynaklanmaktadır. Bu birliktelik Afyonkarahisar’ın komşu ili olan Uşak’a da en iyi şekilde yansımaktadır. Bölge İllerimizin gelişmesi için hep birlikte gayret içerisinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner’i ziyaret eden Vali Ahmet Okur, Vali Güner’i ziyaretinin ardından Orman ve Su İşleri Bakanlığı 5. Bölge Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürü Mehmet Kuşçu’yu da ziyaret etti.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğüne gelişinde Bölge Müdürü Mehmet Kuşçu tarafından karşılanan Vali Ahmet Okur burada bölge müdürlüğünün Uşak ilini de kapsayan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürü Mehmet Kuşçu Vali Ahmet Okur’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti getirdi.

Ziyaret bölgede yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı görüşmenin ardından sona erdi.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER