UŞAK 12°C
Parçalı Bulutlu

UŞAK’IN HAK ETTİĞİ KONUMA GELMESİ İÇİN GECE GÜNDÜZ YOLLARDAYIZpost_views_couxa Görüntüleme

kategorisinde, 05 Nisan 2016 - 15:23 tarihinde yayınlandı

IMG_47B2FC-0C4481-54DF1A-2F25AE-EC77F5-365355 IMG_80FAED-F6DAC6-8BF854-00D1B7-60176C-A7E658 IMG_B46B2E-9A5068-7D692C-326F69-844A66-B73720

Her Yer Şantiye Oldu

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, belediye olarak kentte sezona erken başladıklarına dikkat çekerken, “İlimizin yaşanabilir bir kent olması adına tüm ekiplerimiz saat merhumu olmadan çalışmalarına devam etmektedir” dedi.

Uşak Belediyesi yaz mevsimi gelmeden çalışmalarına hızlı başladı. Kenti adeta şantiyeye çeviren Belediye birçok bölgede projeler için çaba veriyor. Bu kapsamda yol çalışmaları da tüm hızıyla ilerliyor. Gerek ana caddelerin yeniden düzenlenmesi, gerek kent içi çevre yolunda tüm pürüzlerinin bitirilmesi, gerekse sokakların hak ettiği yollara kavuşmasını isteyen Belediye dört bir yandan çalışmaları yapıyor.

Yaz gelmeden çalışmalar hızlandı

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan “İlimizin hak ettiği bir konuma gelmesi için gece gündüz demeden yollardayız” dedi. Birçok farklı bölgede belediye ekiplerini bulunduğuna işaret eden Cahan, “Havaların iyi olması nedeniyle ekiplerimiz kentimizin projelerinin hayat bulması için beklenilenden daha önce sahaya indi. Yeni araç ve gereçlerimizle ilimizin modern bir hale gelmesi için uğraş veriyoruz. Geçtiğimiz yıl ana caddelerin modern yollara kavuşması hedefiyle başladığımız çalışmalara bu yıl da hızlı başladık. Karaağaç ve Dikilitaş Mahallelerde ana Mahallelerde ana güzergahların en iyi hale gelmesi için büyük mesafe kat ettik. Diğer yandan kent içi çevre yollarında da tüm pürüzleri gideriyoruz. Kuzey çevre yolu kapsamında kamulaştırma yaptığımız evlerin yıkımıyla birlikte kent içi bağlantının sağlanması adına işler olumlu yönde seyrediyor. Kısa sürede güney ve kuzey bölgelerimiz birbirine bağlanacak ve yeni hastane, adliye ve emniyet müdürlüğüne bağlantı kolaylaşacak. Aynı şekilde güney çevre yolunda da birimlerimiz çalışmalarını bitirmek üzeredir” dedi.

Artarak devam edecek

Uşak’ta, belediye çalışmalarının artarak devam edeceğine işaret eden Cahan, “Belediyemiz hemşehrilerimizin de isteklerini gözeten bir yapıda projelerine yön vermeye devam edecektir. Projelerimizin can bulmasının yanı sıra vatandaşlarımızın da beklentilerini dikkate alan bir şekilde çalışmalarımız sürecek. Herkesin görmek istediği bir Uşak için bütün birimlerimizle üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER