UŞAK 8°C
Çok Bulutlu

Uşaklı Olan kocasını bıçakla öldürdüpost_views_couzj Görüntüleme

kategorisinde, 08 Eylül 2014 - 13:28 tarihinde yayınlandı

Antalya’da eğlence mekanlarında çalışan kadının iş dönüşü para vermediği için kendisini dövdüğü iddia edilen işsiz eşini meyve bıçağıyla öldürdüğü iddia edildi. Öldürülen Koca Okan Ş.nin Uşaklı olduğu öğrenildi

esini-bicakladi-

 

Antalya’da eğlence mekanlarında çalışan kadın, iş dönüşü para vermediği için kendisini döven işsiz eşini meyve bıçağıyla öldürdü.
Olay, Kumluca’nın Mavikent Mahallesi Orta mevkiinde bir evde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, üç ay önce evlenen ve eşi ile birlikte farklı eğlence mekanlarında çalışan Gizem Ş. (22), kocası Okan Ş. (21) iş çıkışında Mavikent Mahallesi’nde bulunan evlerine geldiler. Her iki kişinin de alkollü olduğu belirtilen olayda, gece geç saatlerde aralarında tartışma başladı. Tartışmanın ilerlemesi ile Okan. Ş, karısına küfür ve hakaret dolu sözler sarf etti. Kavganın ardından uyumak için odasına geçen Okan Ş.’ye, karısı Gizem. Ş mutfaktan aldığı meyve bıçağını kalbini saplayarak öldürdü.

Gizem.Ş. ise jandarmadaki ilk sorgusunda, “3 ay önce evlendik. Sürekli olarak tartışıyorduk. İkimizde eğlence mekanında çalışıyoruz. Alkollüydük ve bana hakaret etmeye başladı. Daha sonra anneme, ablama ve yeğenlerime küfür etti. Beni dövdü ve canım acıdı. Sabaha karşı saat 4 gibi uyuduğu bir sırada meyve bıçağı ile bıçakladım” dediği öğrenildi.
Öte yandan, eşi tarafından öldürülen Okan Ş’in cenazesinin ise otopsinin ardından Uşak’ın Banaz ilçesi Yeşilyurt köyünde toprağa verileceği öğrenildi.

YORUM YAZBENZER HABERLER