UŞAK 12°C
Yağışlı

UŞAK’LILAR VAKFI ÖĞRENCİLERE HİZMETE DEVAM EDİYORpost_views_couyx Görüntüleme

kategorisinde, 28 Kasım 2015 - 19:11 tarihinde yayınlandı

u

Uşaklılar Vakfı 2015-2016 Dönemi Öğrencilerine İlk Burslarını teslim etti

Uşaklılar Vakfının 2015-2016 Eğitim öğretim yılının ilk öğrenci toplantısı Uşaklılar Eğitim Kültür Vakfının Turgut Özal Cad..No.75 Renk Aprt.Kat.5 da.9 Fındıkzade -İstanbul adresindeki Vakıf merkezinde yapıldı.

Uşaklılar Vakfından burs almaya hak kazanan 60 öğrencinin katılımıyla  gerçekleşen toplantı 28 Kasım 2015 Cumartesi Saat 11 de kahvaltı ile başladı. Kahvaltı sonrası Vakıf Başkanı B. Rahmi Ekiz öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada yeni dönemin hayırlı olmasını diledi. Bu yıl Üniversiteyi yeni kazanan öğrencileri kutladı, Vakfa olan ilginin artarak sürmesi gerektiğini yineleyerek, Birçok başarılı öğrencimize burs veremiyoruz bu durum bizi oldukça üzmektedir. Uşaklı İş adamlarının Vakfa sahip çıkması ve bu başarılı öğrencilere burs verilmesi gerektiğini beyan etti.

Rahmi Ekiz öğrencilerden Uşak tan bir tane dahi burs alamayan Vakfın tanıtılması talep ederek, Memleketimizde Uşaklılar Vakfının yaptığı hizmetleri anlatın, anlatın ki İmkanı kısıtlı öğrencilerimize verdiğimiz burs adeti ve rakamı yükselsin öğrencilerimiz mutlu olsun dedi. Ekiz, Bugüne kadar Vakfa Burs yardımı yapan tüm işadamlarına ve hemşerilerimize teşekkür etti.

Toplantın son bölümünde Öğrencilerin kendilerini tanıtıp istek ve dileklerini Vakıf yönetimine ilettiler. Burs ödemelerini aldıktan sonra Aralık ayındaki burs toplantısında görüşme dileğiyle toplantı sona erdi.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER