UŞAK 25°C
Parçalı Bulutlu
Son Dakika Haberler

UŞAKSPORTİF BAŞKANI ÖZDEN’DEN AÇIKLAMALAR VARpost_views_couxp Görüntüleme

kategorisinde, 24 Mart 2016 - 18:28 tarihinde yayınlandı

muratbey-2

Muratbey Uşak Sportif Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özden bir basın açıklaması yaptı.Hafta sonu yapılacak Muratbey Uşak Sportif – Pınar Karşıyaka müsabakası hakkında Özden’in açıklaması şöyle;

Dün akşam saatlerinde gerçekleştirdiğimiz antrenmanda takımımızı ziyaret eden ve bize her zaman destek olan büyük yürekli taraftarımız Aşigolar ile Muratbey Uşak Sportif – Pınar Karşıyaka müsabakasına hazırlanıyoruz. Yaklaşık 300 kişilik bir taraftar ziyareti ile takımımızı motive eden taraftarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bizim için önemli bir maç gerçekleşecek.  Son 8 haftanın içerisine girdiğimiz bugünlerde ligde 8. Sırada 33 puanla yerimizi koruyoruz. Hedefimiz tabi ki Play Off oynamak. Uşakta taraftarımızla Play Off heyecanını tekrar yaşamak istiyoruz. Sezonu üst sıralarda kapatacağımıza yönetim kurulumuz olarak inanıyoruz.  Basketbol branşının tribün kavgalarında yeri olmaması gerektiğini düşünerek, deplasmanda mücadele ettiğimiz Pınar Karşıyaka müsabakasında yaşanan üzücü olayların kendi evimizde tekrarlanmaması için gerekli önlemleri almış bulunmaktayız.

Sahaların en centilmen taraftarı olarak daha önceki maçlarda sergilediğimiz ve bu maçta da aynı hassasiyeti göstererek, benimsediğimiz Fair Play olgusu ile takımımızı desteklemek istiyoruz. Uşağa gelen rakip takım sporcularının ve seyircilerinin Uşak ev sahipliğinde en güzel şekilde ağırlanmasının, şehrimize yakışır davranılmasının önemini bir kez daha belirtmek isterim.  Uşakta oluşturduğumuz basketbol sevgisi ile ilimizin desteğini göz ardı edemeyiz. Muratbey Uşak Sportif Basketbol takımının her zaman yanında olan, maçlarımızda bizleri yalnız bırakmayarak heyecanımızı paylaşan başta Uşak Valisi Sayın Ahmet OKUR’ a, Uşak Belediye Başkanı Sayın AV. Nurullah CAHAN’ a, salonunun kapılarını takımımıza açan Uşak Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Sait ÇELİK’ e, Uşak Garnizon Komutanı Sayın Albay Yusuf YALÇIN’ a, Uşak İl Emniyet Müdürü Sayın İbrahim ERGÜDER’ e, Uşak iş adamlarına ve Uşak halkına sonsuz teşekkürler.

Yüreğimizi ortaya koymak için taraftarımızı maça bekliyoruz. 26.03.2016 tarihinde Cumartesi saat 16:00 da Uşak Üniversitesinde oynanacak Muratbey Uşak Sportif – Pınar Karşıyaka müsabakasına hazırlanan Muratbey Uşak Sportif basketbol takımımıza şimdiden başarılar diliyorum.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER