UŞAK 12°C
Çok Bulutlu

UŞAKSPORTİF BASKETBOL TAKIMINA HERZAMAN DESTEK OLACAĞIZ DEDİpost_views_covbe Görüntüleme

kategorisinde, 06 Kasım 2015 - 9:13 tarihinde yayınlandı

.....

Vali Ahmet Okur ve il protokolü Türkiye Spor Toto Basketbol Liginde mücadele eden Uşaksportif Basketbol takımı yönetici ve oyuncuları ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Ağaoğlu Otelde düzenlenen yemeğe Vali Ahmet Okur’un yanı sıra Milletvekilleri Mehmet Altay, Alim Tunç, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Albay Yusuf Yalçın, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Kulüp Başkanı Arif Akçakaya, kulüp yöneticileri ve takım oyuncuları katıldı.

Yemek sonrası bir konuşma yapan Vali Ahmet Okur, Uşak’ın tanıtılması ve sportif anlamda ön plana çıkmasında önemli katkıları olan Uşaksportif Basketbol takımı yönetici ve oyuncuları ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti belirtti. Vali Okur “Takımımız iyi başladığı yeni sezonda özveriyle gerçekleştirilen çalışmaların ödülünü ligi en iyi yerde tamamlayarak alacağına inancımız tamdır. Bizler de il protokolü olarak takımızın her zaman yanında ve destekçisi olacağız.  Şehrimizin tanıtımına önemli bir katkı sağlayan Uşaksportif Basketbol takımının değerli yönetici ve oyuncularına yeni sezonda başarılılar diliyorum” dedi.

 

YORUM YAZBENZER HABERLER