UŞAK 12°C
Yağışlı

UŞAKSPORTİF’E MURATBEY’LE DEVAM564 Görüntüleme

kategorisinde, 30 Haziran 2016 - 12:17 tarihinde yayınlandı

w1 w2 w3 w4

Türkiye Basketbol Liginde mücadele eden Uşak Sportif Basketbol takımı, 2016 – 2017 sezonu için Muratbey Gıda ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Uşak Valiliği makam toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine Vali Ahmet Okur, Muratbey Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Murat Erol, Uşaksportif Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özden ve diğer yöneticiler katıldı.

İmza töreninde konuşan Vali Ahmet Okur, Uşak Sportif’in geçtiğimiz sezon gösterdiği başarının yeni sezonda ve Avrupa kupasında da devam edeceğine inandığını belirterek, “Muratbey Gıda’ya da basketbol takımına geçtiğimiz sezon ve yeni sezonda verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Yeni sezonda takımımız Muratbey Uşak olarak mücadelesine devam edecek.  Basketbol takımımızın Muratbey ismi altında önemli başarılara imza atmasını temenni ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından sponsorluk anlaşması Muratbey Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Murat Erol ve Uşaksportif Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özden tarafından imzalandı.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER