UŞAK 16°C
Sağanak Yağışlı
DOLAR
5,7497
EURO
6,3418
ALTIN
272,42
BIST100
103.781
Son Dakika Haberler

UŞAK’TA COŞKULU SEÇİM KUTLAMASI221 Görüntüleme

kategorisinde, 25 Haziran 2018 - 0:51 tarihinde yayınlandı

Uşak’ta coşkulu seçim kutlaması

Uşak Belediyesi önünde toplanan vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim başarısını kutluyor.

Seçim sonuçların ardından binlerce Uşaklı meydanlara döküldü. Şehrin çeşitli bölgelerinde düzenlenen konvoy ve yürüyüşlerle kutlanan zaferin ardından, Uşak Belediyesi önünde platform kuruldu. Düzenlenen kutlama etkinliğine, AK Parti Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay ile İsmail Güneş, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, teşkilat mensupları ve binlerce Uşaklı katıldı.

Ak Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın: “Önümüzde ülkemizi, daha aydınlık ve müreffeh günlere taşıyacak bir dönem var”

Uşak’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim başarısı kutlanıyor.

Resmi olmayan seçim sonuçlarının açıklanmaya başlanmasının ardından Uşak Belediyesi önünde toplanan çok sayıda kişi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim başarısını kutlamaya başladı.

AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, burada yaptığı konuşmada kazananın Uşak halkı ve Türk milleti olduğunu söyledi.

Türkiye’nin 2023 yolculuğuna umutla devam ettiğini söyleyen Çakın, “Seçim sonuçları tüm Türkiye’ye ve ilimize hayırlı uğurlu olsun. Önümüzde ülkemizi, daha aydınlık ve müreffeh günlere taşıyacak bir dönem var. Partimizin ve liderimizin milletimiz için ortaya koyduğu, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine giden yolda, vitesi bir üst seviyeye çıkardık. Kimseyi ötekileştirmeden, toplumun her kesimini kucaklayarak ve insana değer vererek çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER