UŞAK 18°C
Çok Bulutlu
Son Dakika Haberler

UŞAK’TA EĞİTİM ALAN MÜDÜRLER SERTİFİKALARINI ALDIpost_views_covci Görüntüleme

kategorisinde, 30 Eylül 2014 - 10:16 tarihinde yayınlandı

Uşak Belediyesi, bünyesinde görevlerine devam eden birim müdürleri için verdiği “Güçlü İletişim Kaliteli eğitim” konulu eğitimin ardından katılımcı birim müdürlerine sertifikaları verildi.

eğitim
Uşak Belediyesi Hizmet Binası’nda yapılan törene Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ’ın yanı sıra Eğitmen Saadet Özdilek ve Uşak Belediyesi birim müdürleri katıldı. Katılımcılar sertifikalarını ise Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ ve eğitmen Saadet Özdilek’in elinden alırken, eğitmen Saadet Özdilek ise katkılarından dolayı Uşak’a has ürünler ve “Cumhuriyeti Biz Böyle Kazandık” konulu plaketini Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ’ın elinden aldı.
Seminerlerden büyük fayda sağladıklarını aktaran Belediye Başkanı Nurullah Cahan eğitimler ile kurumsal bir yapıya gideceklerini kaydetti. Personelin kendisini geliştirmesini değerli bulduklarını dile getiren Cahan, “ Belediye kurum olarak kentin tamamının içinde olduğu kapsamlı bir çalışma ağına sahiptir. Bu durumu nedeniyle vatandaşlarımız sürekli belediyemiz ile irtibat halindedir. Böylesine bir konumu olan belediyemizde eğitimler ile personelin her anlamda gelişmesi şarttır. Son yapılan eğitim ile birim müdürlerimize olumlu katkı sağlandığına inanıyoruz” dedi. Eğitimlerin son yapılan değişikliklerin ve şartların tanınması açısından önemli olduğunu ileten Cahan, vatandaşların da bu durumdan son derece memnun olacağını bildirdi. Uşak Belediyesi’nin eğitimleri sürdüreceğinin altını çizen Cahan, “ Biz bütün belediye personelinin her yönü ile donanımlı olmasını arzu ediyoruz. Bunun ise eğitimler ile gerçekleşebileceğine inanıyoruz. Belirli periyotlarda eğitimlerin devam etmesini için planlamalarımızı yapacağız. Bu konuda gelen talepleri de değerlendireceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM YAZBENZER HABERLER