UŞAK 14°C
Parçalı Bulutlu

UŞAK’TA KORAY AVCI FIRTINASI ARDINDANpost_views_covui Görüntüleme

kategorisinde, 25 Mart 2016 - 10:49 tarihinde yayınlandı

UŞAK’TA KORAY AVCI FIRTINASI

Etkileyici sesiyle, beğenilen tarzıyla ve şarkılara kattığı aşk yorumuyla son zamanlarda listelerde en üst sırada yer alan ünlü şarkıcı Koray Avcı’nın Uşak Konseri 22 Mart gecesi Atatürk Kapalı Spor Salonunda coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.
Benimde şahsen çok sevdiğim ve hayranlıkla dinlediğim Koray Avcı Uşak’ı ve Uşak’lıları coşturdu.
 Uşak halkı tarafından büyük ilgi gören konseri, organizatörlüğünü üstlenen ajansın yetkilisi olan hemşerimiz Uşak’lı Banu Saman düzenledi.
Banu Saman ile yaptığım bir görüşmede bu konserin, kendisinin Uşak’ta yaptığı ilk organizasyon olduğu ve kendiside Uşak’lı olduğu için böyle büyük bir sanatçıyı kendi memleketime getirmenin mutluluğunu yaşadığını ve çok mutlu olduğunu söyledi.
Konserin Uşak’ta ki yerel organizatörlüğünü üstlenenler ise çalışmalarıyla büyük destek veren Bekir Kanlı ve Hüseyin Tavacı idi.
Son zamanlarda Ülkemizde yaşanan tatsız olaylar ve canlı bomba ihtimallerine karşı, ajans görevlileri ve çok sayıdaki güvenlik görevlisi, güvenlik nedeniyle herkesi tek tek üst araması yaparak içeriye aldılar.
 Konser boyunca sahne arkasında Koray Avcı’nın menajeri ve danışmanıyla güzel bir sohbet yaptım, güzel bir şehriniz var ve böyle bir şehre göre katılım iyiydi diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.
 Ajans yetkililerinden Hüseyin Tavacı sosyal medyada paylaştığı Koray Avcı ile olan bir fotoğrafın açıklamasında, Uşakta yapılan en güzel ve başarılı bir konser organizasyonuydu “Başka bir organizasyonda gerçekleştirilene kadar en iyisi bu konser olacak” dedi.
Böyle bir organizasyon düzenleyerek beni ve tüm halkımızı bu coşkuyu yaşattıkları için bundan sonraki çalışmalarında Banu Saman ve tüm ekibine çok teşekür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum..

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER