UŞAK 14°C
Parçalı Bulutlu

VALİ AHMET OKUR 8 MART KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADIpost_views_covbf Görüntüleme

kategorisinde, 09 Mart 2016 - 8:37 tarihinde yayınlandı

A11 A12

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Uşak Valiliği’nde görevli bayan personel ile Valilik binasına iş ve işlem yaptırmak üzere gelen bayan vatandaşlara Uşak Valisi Ahmet Okur tarafından karanfil verildi.

Bayan personelin kadınlar gününü kutlayan Vali Ahmet Okur, “Kadınlarımız çalışma hayatında etkinliklerinin her geçen gün artmakta olup ülkemizin ekonomik ve sosyal anlamda kalkınmasında önemli katkıları bulunmaktadır” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin hızla büyümesinde ve gelişmesinde üreten ve yöneten kadınlarında önemli bir paya sahip olduğunu ifade eden Vali Okur, “Milletimize hayırlı evlatlar yetiştirilmesi noktasında anne olarak ulvi bir görevi icra eden kadınlarımız, üretici ve yönetici konumlarında da önemli görevleri icra etmektedirler. Akademisyenler, bilim kadınları, hukukçular, diplomatlar, siyasetçiler, doktorlar, öğretmenler gibi her alanda başarılı kadınlarımızın var olması, devletimizin de sosyal ve iktisadi alanda kalkınmasını sağlamaktadır. Gelecekte ülkemizi yönetecek nesilleri yetiştiren, bizleri eğiten ve şahsiyet kazandıran tüm fedakâr kadınlarımızın ‘8 Mart Dünya Kadınlar Gününü’ kutluyorum” diye konuştu.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER