UŞAK 6°C
Parçalı Bulutlu

VALİ AHMET OKUR İLÇE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYORpost_views_couzu Görüntüleme

kategorisinde, 02 Aralık 2015 - 11:28 tarihinde yayınlandı

VAKİ

Uşak Valisi Ahmet Okur gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerinde sıra Karahallı ve Sivaslı ilçelerindeydi. Okur, ilk olarak Karahallı ilçesini ziyaret etti. Okur, Kaymakam Hakkı Başhan ve daire amirleri tarafınca karşılandı.

Kaymakam Başhan’dan ilçe hakkında çeşitli bilgiler alan Okur, daha sonra Belediye Başkanı Ali Topçu’ya ziyarette bulundu. Ziyaretlerin ardından vatandaşlarla sohbet eden Okur, Karahallı Ticaret ve Sanayi Odasında mahalle ve köy muhtarları ile tanışma içerikli toplantı yaptı.

Toplantının ardından Tatar Belediye Başkan Zafer Gün ve Selçikler Belediye Başkanı Osman Çakar’a bir ziyarette bulunan Vali Okur, beldede gerçekleştirilmiş olan yatırımlar hakkında detaylı bilgi aldı.

Belde ziyaretlerinden sonra ziyaretine Sivaslı İlçesinde devam eden Okur, Kaymakam Mutlu Akyol ve daire amirleri tarafından karşılandı. Burada içle hakkında çeşitli bilgiler alan Okur, ardından Belediye Başkanlığına ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl ile bir araya gelen Okur, çeşitli çalışmalar hakkında bilgi aldı  ve ardından mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi. Okur, burada çeşitli sıkıntıları ve istekleri aldı.

Vali Okur, amaçlarının devlete en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu vurguladı.

Okur, akşam saatlerinde ziyaretini tamamladı. Okur’a yapmış olduğu ziyaretler boyunca İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Necati Ceylan ve İl Mahalli İdareler Müdürü Mehmet Emin Yağcı eşlik etti.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER