UŞAK 17°C
Az Bulutlu

VALİ AHMET OKUR’DAN “BİRLİK BERABERLİK VE KAYNAŞMA” İFTARI341 Görüntüleme

kategorisinde, 28 Haziran 2016 - 17:13 tarihinde yayınlandı

W1 W2 W3 W4 W6

Vali Ahmet Okur tarafından Uşak’ta ki tüm kesimlerin iştirak ettiği “Birlik Beraberlik ve Kaynaşma” iftarı düzenlendi.

Hasbahçe Polisevi’nde düzenlenen programa, protokol üyeleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, iş adamları, kamu kurum ve kuruluşu müdürleri, mahalle muhtarları, çeşitli dernek oda başkanları ve siyasi parti il başkanları katıldı.

İftarda konuşan Vali Ahmet Okur, Uşak’a hizmet eden tüm kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve kamuda çalışan bürokratları bir araya getirmeyi birlik, beraberlik ve kaynaşmanın sağlanmasını hedeflediklerini söyledi.

Sofraların gelen misafirlerle güzelleştiğini aktaran Okur, “Bugün ramazan münasebetiyle Uşak’a hizmet eden kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile kamuda çalışan bürokratlarımızı bir araya getirmeyi arzu ettik. Buradaki temel amacımız sadece iftar yapmak değil. Bundan sonraki dönemde de valiliğimiz bünyesindeki kamu kurum ve kuruluşlarla diyaloğu arttırmak. Uşak’a yapılacak her türlü hizmetin kalitesini ve verimini arttırmayı hedef edinmek için böyle bir iftar programı düzenledik. Herkesi bir araya getirmeyi istedik. Buradaki amacımız Uşak’ı bir araya getirmekti” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER