UŞAK 17°C
Az Bulutlu

VALİ AHMET OKUR’UN YENİ YIL MESAJIpost_views_covaf Görüntüleme

kategorisinde, 31 Aralık 2015 - 21:35 tarihinde yayınlandı

vali_ahmet_okurun_yeni_yil_mesaji_1451544420

Sevinciyle üzüntüsüyle 2015 yılını geride bırakırken, yeni bir yılın ülkemiz ve insanlarımız için umut ve huzur dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Bereketli bir coğrafyanın ve köklü bir medeniyetin üzerinde birlik ve beraberliğiyle örnek gösterilen bir milletin mensupları olarak, zamanını ve enerjisini ülkenin kalkınmasına ve refahına harcayarak bir önceki yıldan daha iyi bir konuma doğru ilerlemekteyiz.

Kamu görevlileri ile siyasi partilerimizin, sivil toplum kuruluşu yöneticilerinin ve Uşaklıların katkılarıyla ilimizde ekonomik, sosyal ve kültürel alanda güzel gelişmelerin yaşandığı bir yılı daha geride bırakıyoruz. Başta şahsım olmak üzere yıl içinde, ilin yöneticileri ve tüm kamu görevlileri olarak, yetkimizi ve mesaimizi; ilimizin gelişmesi, halkımızın birlik beraberliği ve huzurunun sağlanması yönünde kullandık.

Yeni bir yılda heyecanlarımız ve ümitlerimizle, geride bıraktığımız yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin genel bir değerlendirmesini yaparak, değişen şartlara göre vatandaşlarımızın geleceğe umut ve güvenle bakmalarını sağlayacak plan ve programların uygulamaya konulmasının sağlanması temel hedefimizdir.

Ayrıca, her bir günümüzü huzur ve güven içerisinde geçirmemizi sağlayan güvenlik kuvvetlerimize ve her zaman kanunlara uyan saygıdeğer Uşak halkına teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimizin 2016 yılında da artarak; kültür ve sanayi şehri olan ilimizde, tüm halkımızla birlikte daha mutlu ve daha huzurlu günler yaşayacağımıza inanıyorum.

İlimizde görev yapan mülki, askeri ve adli erkânla, tüm daire amirleri ve çalışanlarının, siyasi partilerin temsilcilerinin, sivil toplum kuruluşu yöneticilerinin, basın mensupları ve değerli Uşak halkının yeni yılını en içten duygularımla kutluyorum.

Bu vesileyle 2016 yılının aziz milletimize ve tüm insanlık âlemine sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirmesi dileğiyle saygılar sunuyorum.

 

Ahmet OKUR

Vali

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER