UŞAK 15°C
Az Bulutlu

VALİ AHMET OKUR’UN YENİ YIL MESAJI374 Görüntüleme

kategorisinde, 31 Aralık 2016 - 12:36 tarihinde yayınlandı
img_20161231_133504

VALİ AHMET OKUR’UN YENİ YIL MESAJI

Ülke ve millet olarak çok önemli hadiselerin yaşandığı bir yılı daha geride bırakırken, 2017’nin ülkemiz ve insanlarımız için umut ve huzur dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.
Bereketli bir coğrafyanın ve köklü bir medeniyetin üzerinde birlik ve beraberliğiyle örnek gösterilen bir milletin mensupları olarak, zamanını ve enerjisini ülkenin kalkınmasına ve refahına harcayarak bir önceki yıldan daha iyi bir konuma doğru ilerlemekteyiz.
Ancak aziz milletimizin ve Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin ilerlemesini, kalkınmasını, bölgesinde ve dünyada söz sahibi olmasını istemeyen; asırlardır Anadolu’da gözü olan dış mihraklar ve onun yerli işbirlikçilerinin 15 Temmuzdaki hain saldırısı hepimizi derinden yaralamıştır.
Tüm bu saldırılara rağmen kenetlenen 79 milyon vatandaşımız bir ve beraber olmuş, ayrılığa düşmeden çalışmaya, ülkesi ve milleti için üretmeye devam etmiştir. İlimizde de kamu görevlileri ile siyasi partilerimizin, sivil toplum kuruluşu yöneticilerinin ve Uşaklıların katkılarıyla ekonomik, sosyal ve kültürel alanda 2017 yılında güzel gelişmelerin yaşandığı bir yıl olmasını temenni ediyorum.
Yeni bir yıla girerken yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin genel bir değerlendirmesini yaparak, değişen şartlara göre vatandaşlarımızın geleceğe umut ve güvenle bakmalarını sağlayacak plan ve programların uygulamaya konulmasının sağlanması her zaman temel hedefimiz olmuştur.
Bununla birlikteher bir günümüzü huzur, güven ve sağlık içerisinde geçirmemizi sağlayan güvenlik kuvvetlerimize, sağlık çalışanlarımıza ve her zaman kanunlara uyan saygıdeğer Uşak halkına teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlikle kültür ve sanayi şehri olan ilimizde, tüm halkımızla birlikte daha mutlu ve daha huzurlu günler yaşayacağımıza inanıyorum.
İlimizde görev yapan mülki, adli ve askeri erkânla, tüm daire amirleri ve çalışanlarının, siyasi partilerin temsilcilerinin, sivil toplum kuruluşu yöneticilerinin, basın mensupları ve değerli Uşak halkının yeni yılını en içten duygularımla kutluyorum.
Bu vesileyle 2017 yılının aziz milletimize ve tüm insanlık âlemine sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirmesi dileğiyle saygılar sunuyorum.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER