UŞAK 15°C
Az Bulutlu

VALİ EMNİYET MÜDÜRÜNÜ VE EMNİYET PERSONELİNİ KABUL ETTİpost_views_covad Görüntüleme

kategorisinde, 06 Nisan 2016 - 19:55 tarihinde yayınlandı

A1 A2 A3 A4

Vali Ahmet Okur, Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıldönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve emniyet personelini makamında kabul etti.

Vali Okur’a günün anısına çiçek takdim eden İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Polis Haftası etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

Türk Polis Teşkilatı’nın kurulduğu günden beri asayişin sağlanmasında büyük görevler ifa ettiğini dile getiren Vali Okur, “Güvenlik güçlerimizin kanıyla, canıyla ülkemizin birlik ve beraberliğine yapılan tehditleri bertaraf etme noktasında çok ciddi gayret ve hizmetleri vardır. Bu anlamda sadece emniyet teşkilatımız değil, vatanımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz çalışan tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum. Ülkemiz çok hassas bir dönemden geçmektedir. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, halkımızı huzur ve güvenliği için canını seve seve feda edecek kahramanlara ihtiyacımız olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Vatanı uğruna hayatını feda ederek şehit olan emniyet mensuplarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Gazi olan ve tedavileri devam eden emniyet mensuplarımıza acil şifalar diliyorum. Bu vesile Türk Polis Teşkilatı’nın 171. kuruluş yıldönümünü kutlar, ilimizin huzuru ve güvenliği için fedakarca görev yapan polislerimize ve değerli ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” dedi.

Ziyaret sonunda Vali Ahmet Okur, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve emniyet personeli ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER