UŞAK -1°C
Soğuk

VALİ EMNİYET MÜDÜRÜNÜ VE EMNİYET PERSONELİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİpost_views_couyz Görüntüleme

kategorisinde, 06 Nisan 2015 - 19:33 tarihinde yayınlandı

polis

Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş yıldönümü sebebiyle Vali Seddar Yavuz, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve emniyet personelini makamında kabul etti.

Kabulde konuşan Vali Seddar Yavuz, Türk Polis Teşkilatının, milletimizin güveni için mesai menfumu gözetmeksizin görev yaptığını belirterek Polis Teşkilatının 170. Kuruluş yıldönümünü kutladığını ifade etti.

Polisin görevlerini yerine getirirken yetkisini Anayasa ve yasalardan aldığını belirten Vali Seddar Yavuz, “Polis Teşkilatımız kurum kültürünü edinmiş, demokratik toplum gereklerine uygun ve çağın gerektirdiği donanımı elde etmiş, yoğun mesai harcayan önemli bir kuruluşumuzdur. Aziz Milletimiz Türk Polis Teşkilatına güvenmekte ve onun her geçen gün artan teknik kapasitesine büyük destek vermektedir. Polis teşkilatımızın başarılı olabilmesi halkımızın güveni ve yardımıyla mümkündür. Uşak halkına teşkilatımıza vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum. Halkımızın can ve mal emniyetini sağlamak konusunda fedakarca çalışan teşkilat mensuplarını ayrı ayrı kutluyorum. Görevi başında şehit olmuş teşkilat mensuplarına Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve huzur içinde bir hayat diliyorum” dedi.

Kabul sırasında İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’den hafta dolayısıyla yapılacak etkinlikler hakkında bilgi alan Vali Seddar Yavuz daha sonra, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve emniyet personeli ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER