UŞAK 3°C
Kar Yağışlı

VALİ: İLİMİZİN KALKINMASI VE GELİŞMESİ İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZpost_views_couym Görüntüleme

kategorisinde, 06 Ekim 2015 - 8:14 tarihinde yayınlandı

aq

Vali Ahmet Okur, Uşak’ta göreve başlaması nedeni ile kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan TÜMSİAD Uşak Şubesi ve UTSO üyelerine iade-i ziyarette bulundu.
İlk olarak TÜMSİAD Uşak Şubesi Başkanı Muhterem Balta ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Vali Ahmet Okur, derneğin faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.

TÜMSİAD ziyaretinin ardından Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kuvvet, Meclis Başkanı İsmail Karaman ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Vali Okur, odanın çalışmaları ve il ekonomisi hakkında bilgi aldı.
Ziyaretleri sırasında dernek ve oda yöneticisi sanayici ve işadamlarıyla ilimizin ekonomisi hakkında değerlendirmelerde bulunan Vali Okur Uşak sanayicisinin müteşebbis ruhunun takdire şayan olduğunu belirterek, “Uşaklı sanayici ve iş adamları her dönemde müteşebbis ruhu ile önemli işler başarmış ve Uşak’ı ekonomi alanında önemli bir noktaya getirmişlerdir. Bundan sonra da ilimizin kalkınması ve gelişmesi için çalışan sanayici ve işadamlarımızın yanında olacağız. Sanayici ve iş adamlarımızla birlikte hareket etme bilinciyle Uşak’ın daha yüksek seviyelere erişebilmesi için güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

YORUM YAZBENZER HABERLER