UŞAK 6°C
Hafif Kar Yağışlı

VALİ OKUR: 2016’YI VERİMLİ ÇALIŞMALARLA GEÇİRDİK295 Görüntüleme

kategorisinde, 14 Aralık 2016 - 17:56 tarihinde yayınlandı

img_20161214_185556

Vali Ahmet Okur “Uşak’ta 2016 yılını İlimiz ve Ülkemizin kalkınmasına yönelik verimli çalışmalarla tamamladık.”

Uşak ili ve ilçelerini kapsayan 2016 yılı çalışmaları Vali Ahmet Okur’un başkanlığında yapılan genel bir toplantıda değerlendirildi. Toplantıya Vali Okur ile birlikte Vali Yardımcısı İsmail Gürsoy, İlçe Kaymakamları, Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Ufuk Uğur, İl Müdürleri, kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

Açılış konuşmasında Vali Ahmet Okur 2016 yılının planlandığı şekliyle, kurum ve kuruluşların başarılı ve verimli çalışmalarıyla tamamlandığını ifade etti. Vali Okur kamu kurum ve kuruluşlarının insan odaklı yürüttüğü çalışmalar kapsamında hizmet kalitesinin her geçen yıl daha da iyileştiğini, kamu çalışanları olarak aldıkları en büyük mükâfatın vatandaşın hissettiği memnuniyet olduğunu ifade etti.

Vali Okur konuşmasına şöyle devam etti: “Devlet teşkilatımız il ve ilçe teşkilatlarıyla vatandaşımıza en iyi şekilde hizmet sunmak üzere yapılandırılmıştır. Bizler il ve ilçelerde, kurum ve kuruluşlarımızın başında, üzerimize düşen vazifeyi en iyi şekilde yerine getirmek üzere gayret gösteriyoruz. Hedefimiz kaliteli, hızlı ve nitelikli hizmetler üreterek tüm vatandaşlarımızı memnun etmektir. Ben tüm müdürlerimizin, kurum ve kuruluş temsilcilerimizin, işçisiyle, memuruyla, her kademede büyük bir özveri ile çalıştıklarına inanıyorum. Hizmet sunumunda vatandaşımızın fikrine, görüş ve önerilerine de her zaman açığız. Bize ulaşamayan, makamımıza gelemeyenlerin de biz ayağına gidiyor, yaşadığı yerde, aldığı hizmette bir eksiklik bir kusur var mı takip ediyoruz. Başta güvenlik, sağlık ve eğitim olmak üzere kamuda üretilen tüm hizmetlerde çıtayı hep yüksek tutma gayretindeyiz. Çalışanlarımızın nitelikleri kadar hizmetin sunulduğu kamu binalarımızı da vatandaşımıza daha iyi hizmet sunmak üzere yeniliyoruz.”

Vali Okur 2016 yılında gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı tüm kurum ve kuruluşların temsilcilerine teşekkür ettiğini belirttiği konuşmasının ardından il müdürleri, kurum ve kuruluş temsilcileri yıl içinde yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Toplantı görüş alışverişinin yapıldığı oturumun ardından sona erdi.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER