UŞAK 13°C
Çok Bulutlu

VALİ OKUR: KÖYLERDEKİ EKSİKLİKLERİN GİDERİLMESİ İÇİN HASSASİYET GÖSTERİYORUZpost_views_covii Görüntüleme

kategorisinde, 05 Nisan 2016 - 20:58 tarihinde yayınlandı

v1 v2 v3 v4 v5 v6 v7 v8 v9

Vali Ahmet Okur Köylerde yapılan yatırımları yerinde incelemek ve vatandaşlarla bir araya gelmek amacıyla haftalık gerçekleştirdiği köy ziyaretlerine Bağbaşı, Gücer ve Kılcan köyleriyle devam etti.

Sabah saatlerinde eşi Hatice Nur Okur ile birlikte Bağbaşı köyünü ziyaret eden Vali Ahmet Okur köy muhtarı Halil Özür ve köy halkı tarafından karşılandı. Köy konağında vatandaşlarla sohbet eden Vali Okur, yapılan çalışmalar ve köyün sorunlarıyla ilgili bilgi aldı.

Vali Okur daha sonra köyde yaşayan 91 yaşındaki Fatma Kayık’ı evinde ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Gücer köyüne geçen Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur, köy muhtarı Yakup Semiz, köy ilkokulu öğrencileri ve köy halkı tarafından karşılandı. Köy kahvesinde vatandaşlar ile bir araya gelen Vali Okur, köyün büyük ölçüde temel ihtiyaçlarının çözüldüğünü ifade ederek, yaşanan küçük sıkıntıların en kısa sürede ortadan kaldırılacağını dile getirdi.

Son olarak Kılcan köyüne geçen Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur, köy konağında vatandaşlarla bir araya geldi.

Uşak’ta genel anlamda köylerin temel sorunlarının giderildiğini ifade eden Vali Okur “Zamanın getirdiği teknolojik gelişmeler ile tarımsal ve hayvansal üretimdeki yeniliklerin göz önünde bulundurarak köylerimizdeki yatırımları gerçekleştirmemeye ve var olan eksikliklerin giderilmesi hususunda gerekli hassasiyeti göstermeye devam edeceğiz” dedi.

Köy ziyaretleri sırasında Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur’a İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Albay Yusuf Yalçın ve eşi Hatice Yalçın ile İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve eşi Şule Ergüder eşlik etti.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER