UŞAK 14°C
Parçalı Bulutlu

VALİ AHMET OKUR MÜLKİ İDARİ AMİRLERİYLE BİRARAYA GELDİpost_views_couvw Görüntüleme

kategorisinde, 11 Ocak 2016 - 17:32 tarihinde yayınlandı

vali_okur_idareciler_gununde_mulki_idare_amirleri_ile_bir_araya_geldi_1452498252

Uşak’ta görev yapan mülki idare amirleri ve eşleri, Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur’un ev sahipliğinde akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Hasbahçe Polis Evinde düzenlenen programa Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur’un yanı sıra İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Albay Yusuf Yalçın, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Adalet Komisyonu Başkanı İbrahim İlhan, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Çelik, Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü, İl Genel Meclisi Başkanı ve ilçe kaymakamlarıyla eşleri katıldı.

Vali Okur davetlilere hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bizler vatanına, milletine hizmet etmek için her şart ve koşulda Türkiye’nin dört bir tarafında mesai mefhumu gözetmeksizin görev yapan kişileriz. Mülki İdare Amirleri meslektaşlarımız büyük bir özveri ile bulunduğu mahalde, devleti ve hükümeti temsil sıfat ve yetkisiyle, vatandaşımızın can ve mal emniyetinin güvencesi, kalkınma planlarının başarılı uygulayıcısı ve takipçisi, ayrıca yöresinin atıl durumda bulunan güç ve kaynaklarını harekete geçiren birer toplum önderidir” dedi.

Konuşmasının sonunda Vali Ahmet Okur, 10 Ocak İdareciler Gününü kutlayarak, bu vesile ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER