UŞAK 12°C
Çok Bulutlu

VALİ OKUR RESMİ KURUMLAR ZİYARETİNE DEVAM EDİYORpost_views_couzi Görüntüleme

kategorisinde, 12 Ocak 2016 - 19:17 tarihinde yayınlandı

VBV

Vali Ahmet Okur ilimizde faaliyet bulunan bazı kurum ve kuruluşlarda incelemelerine devam ediyor. Vali Okur, incelemeler kapsamında Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Karayolları 25. Şube Şefliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

İlk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Ahmet Okur, İl Müdürü Koray Acar tarafından karşılandı. İl Müdürü Acar’dan Huzurevi, Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi, Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu, Çocuk Evleri ve Çocuk Koordinasyon Merkezi hakkında bilgi aldı. Türk toplumunda ailenin en temel unsur olduğunu vurgulayan Vali Okur bu yapıyı muhafaza etmek konusunda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının ve büyük bir özveri ile çalışan taşra teşkilatlarının çok önemli bir fonksiyon icra ettiğini ifade etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün ardından Karayolları 25. Şube Şefliğini ziyaret eden Vali Okur, Şube Şefi Tunçay Günay’dan şube şefliği görev alanında sürdürülen çalışmalar ve kış hazırlıkları ile ilgili bilgi aldı.

Son olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Okur, Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin’den il genelindeki eğitim ve öğretim faaliyetleri ve yürütülen projeler hakkında bilgi aldı. Daha sonra Uşak Lisesi’ne geçen Vali Okur burada öğrencilerle bir süre sohbet etti. Vali Okur, okul ziyaretinin ardından incelemelerini tamamladı.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER