UŞAK 2°C
Sisli

VALİ OKUR’DAN İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİNE TEŞEKÜR YEMEĞİpost_views_couxj Görüntüleme

kategorisinde, 28 Kasım 2015 - 11:41 tarihinde yayınlandı

44444444444444

İl Özel İdaresinin 2016 yılı bütçesinin kabul edilmesi nedeniyle İl Genel Meclisi Üyeleri ile yemekte bir araya gelen Vali Ahmet Okur bütçenin Uşak için hayırlı olmasını diledi.

Hasbahçe Polis Evinde düzenlenen yemeğe Vali Ahmet Okur’un yanı sıra, Adalet Komisyonu Başkanı İbrahim İlhan, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Çelik, Vali Yardımcısı İsmail Gürsoy, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder,  İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Ecemiş,  İl Genel Meclisi Üyeleri, daire müdürleri ve İl Özel İdaresi birim müdürleri katıldı.

Yemekte konuşan Vali Ahmet Okur, İl Genel Meclisi Üyelerine 2015 yılında gerçekleştirilen yatırımlar ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek; kırsalda hizmet bekleyen vatandaşlar ve bu hizmeti gerçekleştirecek kamu kurum ve kuruluşları adına  teşekkür ettiğini kaydetti.

İl Genel Meclisi üyeleri ile birlikte 2016 yılında Uşak için güzel projelere imza atacaklarını ifade eden Vali Okur, “2016 yılı bütçesinin oy birliği ile kabul edilmesi, İl Genel Meclisi Üyelerinin Uşak için birlik duygusu içersinde hareket etmesinin bir göstergesidir. Bütçe görüşmelerinde Uşak için çeşitli fikirlerin ortaya çıkması ve bu fikirlerin ortak akılda buluşarak 2016 yılı bütçesinin oy birliği ile onaylanması hususunda gösterdikleri özveriden dolayı İl Genel Meclisi üyelerine teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki ilimiz için birlikte önemli ve güzel hizmetlere imza atacağız” dedi.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER