UŞAK 17°C
Az Bulutlu

VALİ POLİS ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİYLE BİR ARAYA GELDİpost_views_couvu Görüntüleme

kategorisinde, 11 Nisan 2016 - 13:00 tarihinde yayınlandı

Q11

Uşak Valisi Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur, Türk Polis Teşkilatı’nın 171. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Uşak Emniyet Müdürlüğü’nce düzenlenen yemekte, polis şehit aileleri ve gazileri ile bir araya geldi.

Has Bahçe Polis Evinde düzenlenen yemeğe Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve eşi Şule Ergüder, emniyet müdür yardımcıları, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

Şehit aileleri, gaziler ve gazi ailelerine hitaben yemekte bir konuşma yapan Vali Okur “Polis Haftası etkinlikleri kapsamında şehit aileleri,  gaziler ve gazi aileleriyle birlikte olmaktan onur duyuyorum. Emniyet dünyanın en zor işidir. Ülkemiz çok önemli bir coğrafi zeminde bulunmaktadır. Dünyanın merkezini oluşturan ülkemize kasteden düşmanların tarih boyunca hiç eksik olmadığı bir topraklarda yaşıyoruz. Bu topraklar kolay kazanılmayan topraklardır. Günümüzde ülkemize yapılan saldırıları hem polisimiz hem askerimiz olsun fedakarca büyük üstün gayret göstererek bertaraf etmektedir. Halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak üzere 7 gün 24 saat fedakarca görev yapan emniyet mensuplarına, onlara desteklerinden dolayı eşlerine ve çocuklarına teşekkür ediyorum  Şehitlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına sabır, gazilerimize de huzurlu bir yaşam diliyorum” dedi.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER