UŞAK 8°C
Çok Bulutlu

VALİ SEDDAR YAVUZ UN YENİ YIL MESAJIpost_views_covbu Görüntüleme

kategorisinde, 01 Ocak 2015 - 22:36 tarihinde yayınlandı

VALİ

Sevinciyle üzüntüsüyle 2014 yılını geride bırakırken, yeni bir yılın ülkemiz ve insanlarımız için umut ve huzur dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.
Köklü bir medeniyetin ve bereketli bir coğrafyanın üzerinde birlik ve beraberliğiyle özenilen bir milletin mensupları olarak, zamanını ve enerjisini ülkenin kalkınmasına ve refahına harcayarak bir önceki yıldan daha iyi bir konuma doğru ilerlemekteyiz. Kamu görevlileri ile seçilmişlerimizin, sivil toplum kuruluşu yöneticilerinin ve Uşaklıların katkılarıyla ilimizde ekonomik, sosyal ve kültürel alanda güzel gelişmelerin yaşandığı bir yılı daha geride bırakıyoruz. Başta şahsım olmak üzere yıl içinde, ilin yöneticileri ve tüm kamu görevlileri olarak, yetkimizi ve mesaimizi; ilimizin gelişmesi, halkımızın birlik beraberliği ve huzurunun sağlanması yönünde kullandık.
Yeni bir yılda heyecanlarımız ve ümitlerimizle, geride bıraktığımız yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin genel bir değerlendirmesini yaparak, değişen şartlara göre vatandaşlarımızın geleceğe umut ve güvenle bakmalarını sağlayacak plan ve programların uygulamaya konulmasının sağlanması temel hedefimizdir.
Ayrıca, her bir günümüzü huzur ve güven içerisinde geçirmemizi sağlayan güvenlik kuvvetlerimize ve her zaman kanunlara uyan saygıdeğer Uşak halkına teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimizin 2015 yılında da artarak; kültür, bilim ve sanayi şehri olan ilimizde, tüm halkımızla birlikte daha mutlu ve daha huzurlu günler yaşayacağımıza inanıyorum.
Yeni yılın Aziz Milletimize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirmesini temenni ediyor; İlimizde görev yapan mülki, askeri ve adli erkânla, tüm daire amirleri ve çalışanlarının, siyasi partilerin temsilcilerinin, sivil toplum kuruluşu yöneticilerinin, basın mensupları ve değerli Uşak halkının yeni yılını en içten duygularımla kutluyorum.
2015 yılının milletimize, tüm İslam ve insanlık âlemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle saygılar sunuyorum.

YORUM YAZBENZER HABERLER