UŞAK 17°C
Çok Bulutlu
Son Dakika Haberler

VALİ SEDDAR YAVUZ UŞAK DEFTERDARLIK HEYETİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİpost_views_covdd Görüntüleme

kategorisinde, 23 Şubat 2015 - 20:51 tarihinde yayınlandı

SAS

Bu yıl 26.sı düzenlenen Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Vali Seddar Yavuz Defterdarlık heyetini makamında kabul etti. Defterdar İhsan Özbay’ın başkanlık ettiği heyet Vali Seddar Yavuz’a hafta nedeniyle hazırlanan kokartı ve çiçeği takdim etti.

Defterdar Özbay, Vergi Haftası nedeniyle toplumda vergi bilincinin oluşturulması amacıyla düzenlenen etkinlikler hakkında Vali Seddar Yavuz’a bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ve vergi konusunun önemine değinen Vali Seddar Yavuz, “Devletin kamuya ilişkin hizmetleri en iyi şekilde yerine getirebilmesi için, mutlaka finansal ve mali bir güce sahip olması gerekiyor. Uşak ili vergi bilinci oluşmuş bir şehir. Bu nedenle Uşaklı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Hedefimiz Uşak’ta vergi kayıp ve kaçağının en aza indirilmesi ve herkesin vergisini ödemesini sağlamaktır. Valilik olarak bu konuda gerekli tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz” dedi.

Vali Seddar Yavuz konuşmasının sonunda tüm Defterdarlık çalışanlarının Vergi Haftası’nı kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

YORUM YAZBENZER HABERLER